piątek, 27 marca 2015

Maraton Mix w dniach 1-3 kwietnia

Czas na informacje dot. emisji Maratonu Mix w Cartoon Network. Maraton wróci w dniach 1-10 kwietnia w godzinach 8:05-12:40.


A oto co zobaczymy w maratonie, w dniach 1-3 kwietnia!

 

Młodzi tytani, akcja!

Emisja: Środa 1 kwietnia 8:05 

Serial opowiada o dalszych losach Młodych Tytanów, grupy superbohaterów, w skład których wchodzą: Robin, Gwiazdka, Raven, Bestia i Cyborg. Serial skupia się w mniejszej mierze na ratowaniu świata i walkach ze złoczyńcami, natomiast przede wszystkim opisuje w komediowy sposób codzienne życie, problemy i wybryki nastoletnich bohaterów, mieszkających razem. Reżyseria dubbingu: Marek Robaczewski. Opracowanie dubbingu: SDI Media Polska

 

Wujcio Dobra Rada

Emisja: Środa 1 kwietnia 10:25 

Serial opowiada o perypetiach Wujcia Dobrej Rady, który jest wujkiem i dziadkiem wszystkich na świecie oraz magicznym krewnym każdego dziecka na Ziemi. Podróżuje po całym globie i pomaga wszystkim, którzy znaleźli się w poważnych kłopotach, zmieniając przy tym ich życie raz na zawsze. Mieszka w kamperze, który jest magicznym domkiem na kołach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi – Torbą Borbą, Wielką Realistyczną Latającą Tygrysicą, Stefkiem Pizzą oraz panem Gustawem przeżywają niesamowite przygody. Reżyseria dubbingu: Anna Apostolakis-Gluzińska Opracowanie dubbingu: Start International Polska.

 

Pora na przygodę

Emisja: Czwartek 2 kwietnia 8:05, Piątek 3 kwietnia 10:25

Dwunastoletni Finn marzy o tylko o tym, aby zostać superbohaterem. Finn został znaleziony w lesie przez psią rodzinę, kiedy był małym chłopcem. Od tego czasu jego najlepszym przyjacielem i przybranym bratem jest Jake, magiczny i gadający 28-letni pies, który wykorzystuje swoje moce przy każdej okazji. Cała rodzina mieszka w niezwykłej Krainie Ooo. W serialu, która jest przepełniony surrealistycznymi postaciami i dziwnymi, postapokaliptycznymi wizjami, nie brakuje jednak typowych elementów dla filmów przygodowych: ratowania księżniczek, walki z potworami i pomagania ludziom w potrzebie. Reżyseria dubbingu: Jerzy Dominik. Opracowanie dubbingu: Studio Sonica.


Znalezione obrazy dla zapytania ClarenceClarence

Emisja: Czwartek 2 kwietnia 10:25  

Serial opowiada o perypetiach młodego chłopca imieniem Clarence, który jest we wszystkim optymistą i chce zarazić swoim entuzjazmem cały świat. Razem ze swoimi przyjaciółmi – Jeffem i Sumo przeżywa niesamowite przygody. Reżyseria dubbingu: Agnieszka Matysiak. Opracowanie dubbingu: Film Factory Studio.


Niesamowity świat Gumball'a

Emisja: Piątek 3 kwietnia 8:05

Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkiej miejscowości Elmore. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa niezwykłe przygody. Reżyseria dubbingu: Beata Kawka. Opracowanie dubbingu: Studio Genetix Film Factory

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz