wtorek, 3 lutego 2015

Zapowiedzi programowe stacji Boomerang na rok 2015

Wczoraj w Warszawie, odbyła się konferencja poświęcona rebrandingowi stacji Boomerang. Podczas niej ogłoszono premiery stacji Boomerang na rok 2015. Turner Broadcasting System Poland pokazał dziś odświeżony wizerunek kanału Boomerang. Polska jest kolejnym krajem, który wprowadził globalną strategię rebrandingu popularnego kanału dla dzieci. Oprócz nowego logo nawiązującego stylistyką do logotypu Cartoon Network, fani będą mogli korzystać z nowej strony internetowej i cieszyć się rozrywką z bohaterami legendarnych kreskówek. W 2015 r. na widzów będą czekać premierowe odcinki kultowych seriali, jak również nowości, takie jak: Inspektor Gadżet, Jaś Fasola, Kumple z dżungli, Be Cool Scooby-Doo, Wabbit! czy Robin Hood.

Warszawa, 3 lutego 2015, Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami – kolejnym rynkiem, który przedstawił swoim widzom nową odsłonę kanału Boomerang jest Polska. Podstawowym założeniem wprowadzonych zmian jest ujednolicenie na wszystkich rynkach portfolio kanałów dla dzieci ofertowanych przez Turner Broadcasting System. W ramach rebrandingu metamorfozę przeszło logo Boomeranga, które wcześniej charakteryzowało się miękką kresą i niebieskim kolorem. W nowej odsłonie logo nawiązuje wyglądem do kanału Cartoon Network.„Nowa odsłona naszego drugiego flagowego kanału odzwierciedla współczesny charakter stacji. Zmianie uległ nie tylko logotyp, ale odświeżyliśmy także nasze platformy internetowe i mobilne, które dla widzów są ważnym źródłem informacji na temat seriali i bohaterów. Dodatkowo dla fanów Boomeranga przygotowaliśmy szereg premier, które pojawią się w 2015 roku. Wierzę, że sprawimy tym dużą radość zarówno mniejszym jak i większym widzom naszych seriali” – powiedziała Małgorzata Chapman, Senior Director Creative, Production, PR & Marketing - Germany, Austria, Switzerland, Benelux & Russia.Na nowej stronie internetowej Boomaranga każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są ciekawe gry, zabawy oraz materiały, dzięki którym starsi fani Boomeranga wejdą w magiczny świat kultowych bohaterów, takich jak: Kaczor Daffy, Elmer, Sylwester czy Flinstonowie.  Młodszym widzom udostępniono dopasowane do ich wieku gry z przebojowymi bohaterami znanych kreskówek np. Tom i Jerry, Zwariowane melodie, Scooby – Doo czy Królik Bugs.Nowy Boomerang będzie czerpał z nieskończonych zasobów jednej z największych na świecie bibliotek animacji, w której składzie znajdują się produkcje Warner Bros., Hanna-Barbera, Cartoon Network i MGM. Obok znanych i popularnych seriali takich jak: Tom i Jerry, Zwariowane Melodie, Garfield i Scooby-Doo, w ramówce stacji znajdą się współczesne produkcje innych wytwórni z całego świata.

źródło: Informacja prasowa Turner Entertainment

Także w tym roku w stacji zobaczymy takie seriale jak:

Inspektor Gadżet

W 30. rocznicę animowanej serii Inspektor Gadżet, powstał zupełnie nowy serial stworzony w technologii CGI,  który przedstawi najmłodszym widzom postać detektywacyborga. Gadżet jest nieco nierozgarniętym detektywem,  ale ma wiele pomocnych urządzeń wbudowanych w swoje ciało. Czasem miewa z nimi kłopoty, ale zawsze, kiedy wpadnie w opresję może liczyć na swoich pomocników: siostrzenicę Penny i inteligentnego psa Łepka. Polska premiera serialu odbyła się 2 lutego 2015 r. o godz. 15:55. Za polski dubbing do tego serialu jest odpowiedzialne Studio Master Film, a piosenkę tytułową zaśpiewała m.in.: Katarzyna Łaska.
Kumple z dżungli

Boomerang z dumą prezentuje premierowy, pierwszy sezon serialu „Kumple z dżungli”. Serial przedstawia przygody grupy przyjaciół. Maurice to pingwin, wychowany przez tygrysicę, który całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. Wraz ze swoimi kumplami rusza  na podbój dżungli, towarzyszą mu: przybrany syn Junior, Migueal, Gilbert, Al, Bob, Fred i Patricia. W nowym serialu dostępnym na antenie kanału Boomerang dzieci będą mogły poznać zaczarowany świat znajdujący się w egzotycznej dżungli.  Premiera serialu już 9 lutego br.


Robin Hood

Robin z Locksley powraca!! Tym razem w innej odsłonie. Młody Robin pełen energii, odwagi i skory to płatania figli swoim przyjaciołom bierze udział w kolejnych, fascynujących przygodach. Mimo tego, że ma dopiero 10 lat zasłużył  na miano bohatera. Wraz ze swoimi kompanami: Lady Marion, Bratem Tuck, Małym Johnem i Scarlett wymyślają kolejne tajemnicze eskapady. Co tym razem ich spotka?
Premiera serialu w kwietniu 2015 r.

Mr. Bean - Animowana seria

Animowana wersja Jasia Fasoli opiera się na brytyjskim serialu fabularnym o tej samej nazwie. W każdym odcinku nasz bohater bierze udział w przedziwnych przygodach oraz wpada na zaskakujące pomysły! Oczywiście nigdy nie rozstaje  się ze swoim najlepszym przyjacielem, pluszowym misiem  o imieniu: Teddy. Przy tworzeniu animowanej wersji aktywnie uczestniczył Rowan Atkinson, który odgrywał poszczególne sceny przed kamerą, aby producenci serialu mogli uchwycić jego niepowtarzalne ruchy. Premiera serialu w kwietniu 2015 r.


Poza tymi serialami, zobaczymy także nowe odcinki serialu Tom i Jerry Show z 2014 r., których premiera odbędzie się w listopadzie 2015 r. W tym samym miesiącu zadebiutują także Be Cool Scooby Doo oraz serial z Królikiem Bugsem na 75-lecie jego debiutu w kinach pt: "Wabbit" (więcej o Nich: http://cnboompoland.blogspot.com/2015/01/wabbit-oraz-be-cool-scooby-doo-w.html)
UPDATE: W planach jest także emisja znanego wszystkim Nam serialu z emisji w Cartoon Network, a mianowicie "The Looney Tunes Show"! (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9KYUte2Yhys&feature=youtube_gdata_player)

Turner Entertainment również udostępniło wideo dot. nowej oprawy graficznej, oraz premierowych seriali na ten rok.źródło informacji:
1. Informacja prasowa Turner Entertainment dot. premier w stacji Boomerang na rok 2015
2. Informacja pt: "Wystartowała nowa oprawa graficzna kanału Boomerang"
3. https://www.youtube.com/channel/UCnB_w8Vi8umDrmrInJWS8-w - wideo dot. zapowiedzi stacji na 2015 rok
4. informacja z bloga http://gyerek-vilag.blogspot.com/ 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz