poniedziałek, 23 lutego 2015

Kino Boomeranga w marcu 2015

Co ciekawego przyniesie nam Kino Boomeranga w miesiącu marcu? Zobaczcie sami. Emisja w piątki o 17:30 oraz w niedzielę o 14:30.
Garfield Show: Królowa Lwica (The Garfield Show: Lion Queen)

Emisja: Niedziela 1 marca 

Garfield, Jon, Odie i Liz wyruszają do Afryki, by uratować zagrożone wyginięciem biale łwy afrykańskie. Przypadkiem, ich tropem podążają dawni wrogowie Jona.

Garfield Show: Złoty kanion (The Garfield Show: Glitter Gulch)

Emisja: Piątek 6 marca, Niedziela 8 marca

Jon zostaje szeryfem na Dzikim Zachodzie. Dowiaduje się o tym, że istnieje kanion, w którym ukryto dużo złota. Ktoś czyha na Jona i na jego skarb.

Kumple z dżungli: Wyprawa na biegun północny (The Jungle Bunch: Back to the Ice Floe)

Emisja: Piątek 13 marca, Niedziela 15 marca

Stado bezwzględnych morsów przejmuje władzę nad biegunem południowym i terroryzuje zamieszkujące go pingwiny. Maleńki Tommy namawia swoją siostrę by wyruszyła z nim w stronę Równika na poszukiwania legendarnego tygrysiego wojownika, który pomoże im obalić ciemiężycieli. Po długiej podróży przez ocean trafiają na egzotyczną wyspę, gdzie odnajdują swoją ostatnią nadzieję na wolność -  nieustraszonego i niepokonanego Maurice’a – pingwina, wychowanego przez tygrysicę, który całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. W teorii pokona każdego, w praktyce... pomogą mu w tym jego kumple z dżungli

Człowiek zwany Flintstonem (The Man Called Flintstone)

Emisja: Piątek 20 marca, Niedziela 22 marca

Sekretny agent Rock Slag zostaje ranny podczas pogoni w Bedrock. Szef Slaga decyduje się by na miejsce rannego agenta wstawić Freda Flinstone'a, który wyglądą dokładnie jak Slag. Przygoda prowadzi Freda do Paryża i Rzymu, gdzie jedzie on wraz z żoną Welmą i przyjaciółmi Rubble'ami. Jednak czy Fredowi uda się powstrzymać tajemniczą Zieloną Gęś przed wprowadzeniem jej diabelskiego planu w życie i jednocześnie nie ujawnić swej drugiej tożsamości żonie i przyjaciołom? 
 

Scooby Doo i Legenda Wampira (Scooby Doo and the Legend of Vampire)

Emisja: Piątek 27 marca, Niedziela 29 marca

Scooby i reszta jadą do Australii. Ma tam się odbyć koncert (rock-and-rollowy). Ale nie dość, że wszyscy zawodnicy zostają porwani, to na dodatek pojawia się Duch Wampira. Przyjaciele muszą rozwiązać zagadkę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz