środa, 12 lutego 2014

Zapowiedzi Boomeranga oraz Cartoon Network na 2014 rok

Dzisiaj, tj.: środa 12 lutego 2014 r., odbyła się konferencja prasowa Turner Entertainment, poświęcona zapowiedziom kanałów Boomeranga oraz Cartoon Network na 2014 rok. 


W polskim Cartoon Network w 2014 r. czekają Nas premiery seriali:

1. Teen Titans Go! - kontynuacja serialu Młodzi Tytani. W polskim CN-ie premiera, już w sobotę 15 lutego o 12:40. Powtórki od 16 lutego o 7:50.

2. Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk - Nowe odcinki już trwają od 2 lutego, ale w kwietniu emisja premierowych odcinków zostanie zawieszona.

3. Mixele - Mixele to komiczne i zawadiackie postacie, które żyją w trzyosobowych klanach w świecie, w którym dominuje łączenie. Mixele mogą łączyć się w obrębie swoich klanów, aby stworzyć większe i bardziej złożone postacie, lub między poszczególnymi klanami, aby posiąść umiejętności, którymi dysponuje inny klan. Wystarczy jedynie kilka chętnych i ugodowych Mixeli oraz Cubit - magiczny kwadrat, który potrafi znaleźć jedyny w swoim rodzaju sposób, by dokonać połączenia. Im więcej Mixeli, tym więcej odlotowych możliwości połączeń. Trzeba jednak uważać na Nixele! Mixele istnieją po to, by się łączyć, natomiast Nixele, by się dzielić! Premiery w każdy poniedziałek o 17:39, przed Obrońcami Berk.

4. Dodatkowo także premiery seriali tj.: Wujcio dobra rada! (Uncle Grandpa) - zakręconego krewnego, którego każdy dzieciak chciałby mieć. Premiera w maju 2014 r. Steven Universe - Trzy wojowniczki i chłopiec obdarzeni super zdolnościami, stają w walce ze złem i w obronie galaktyki. Premiera - sierpień 2014 r.

Clareance - chłopak, dla którego każdy dzień jest przygodą, w której widzi coś ciekawego... - emisja od listopada 2014 r.,

...,a także Xiaolin Chronicles (czerwiec 2014 r.), z bohaterami znanymi Nam, z Xiaolin - Pojedynek mistrzów , oraz z Kumplami z Dżungli (The Jungle Bunch to the Rescue). ,

oraz Totalnej Porażki: All Stars od kwietnia 2014 r.  

 

 

5. W tym roku zobaczymy też nowe odcinki znanych Nam seriali, m.in.: Niesamowity św iat Gumball'a (The Amazing World of Gumball), Pory na przygodę (Adventure Time!), czy też Zwyczajnego serialu (Regular Show) oraz filmów w ramach Kina Cartoon Network.

6. Do stacji też powrócą Atomówki w wersji CGI, o których pisałem już kilka tygodni temu.

7. Zmianom uległa także ramówka stacji. W godzinach porannych będzie można obejrzeć więcej seriali animowanych, o treści komediowej, m.in.: Looney Tunes Show, Garfield Show, czy też Angelo rządzi, W popołudniowej będzie królowała natomiast akcja - w ramach seriali Scooby-Doo i Brygada Detektywów, Jeźdźcy smoków, czy też Ben 10: Omniverse. A w godzinach wieczornych fani będą mogli zobaczyć przygody Finn'a i Jake'a w ramach Pory na przygodę, czy też Mordechaja, Rigby'ego i ekipy parkowej ze Zwyczajnego serialu.

8. CN Polska planuje do emisji polskie programy, możliwe że zobaczymy kolejny teleturniej w emisji, coś na wzór Ben 10: Ostateczne wyzwanie.

1. Boomerang w bieżącym roku zaprezentuje Nam m.in.: premiery seriali, tj.:

Animaniacy - amerykański serial animowany opowiadający o rodzeństwie Warner: braciach Yakko i Wakko oraz siostrze Dot. Uwielbiają płatać figle, śpiewać i tworzyć coś z niczego. Mieszkają w wieży ciśnień na terenie wytwórni filmowej Warner Brothers, jednak wciąż z niej uciekają. Serial animowany stworzyło studio Warner Bros. i Amblin Entertainment z udziałem Stevena Spielberga. Premiera tego serialu w miesiącu kwietniu.

Mr. Bean - Animated Series - Animowana wersja przygód Jasia Fasoli, na którego po raz kolejny czekają wpadki, przeróżne śmieszne gagi, itp... W roli głównej Rowan Atkinson, słynny angielski komik.

Na 75 lecie debiutu serii kreskówek Toma i Jerry'ego Boomerang zaprezentuje nowy serial poświęcony bohaterom tejże serii. Tom i Jerry Show. Jednakże akcja tych seriali zostanie przeniesiona do nowych scenerii, od średniowiecznego zamku, aż po laboratoria naukowe. Premiera w czerwcu 2014 r.

Na 30 lecie debiutu serialu Inspektor Gadżet Boomerang szykuje także premierę serialu, poświęconego temu bohaterowi (policjantowi-cyborgowi), tyle że w wersji CGI. Gadżet jak zawsze nierozgarnięty inspektor, który ma wbudowany w swoje ciało setki urządzeń, przydatnych każdemu policjantowi będzie próbował rozwiązać kolejne zagadki i sprawy, które na Niego czekają. Jednakże "po cichu" główny bohater będzie mógł liczyć na pomoc swojej siostrzenicy Penny i inteligentnego psa Łepka, którzy w ukryciu pomogą Mu, w rozwiązywaniu kolejnych zagadek. Premiera w listopadzie 2014 r.


2. W 2014 r. doczekamy się też premier nowych odcinków seriali tj.: Przygody Animków, Sylwester i Tweety na tropie, Garfield Show, Banany w piżamach, czy też Strażackie opowieści,  a także Leniuchowo (4. seria), czy też także nowych filmów w kinie Boomeranga (miejmy nadzieję).

A oto wideoinformacje na temat tychże zapowiedzi w obu stacjach:

2014 rok w Cartoon Network (by CartoonNetworkPoland) 

Boomerang CEE w 2014 r. (by ziomekrol2) 

 

źródło informacji: informacja prasowa Turner Entertainment Polska, http://youtube.com/user/CartoonNetworkPoland, https://www.facebook.com/CartoonNetworkPL, http://www.youtube.com/user/ziomekrol2

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz