sobota, 1 lutego 2014

Maraton z Jeźdźcami smoków jutro w Cartoon Network

Jutro w polskim Cartoon Network, widzowie będą mogli sobie przypomnąć 20 odcinków serii pierwszej serialu - Jeźdźcy smoków, w ramach maratonu z tym serialem.


Dzięki Czkawce i jego talentowi do rozpoznawania smoczych humorów Berk znowu stało się spokojną osadą. Niestety, mimo wysiłków Czkawki, Astrid, Śledzika, Sączysmarka, Mieczyka i Szpadki niektórzy nadal nie wierzą, że mogą zaufać smokom. W szczególności wieczny malkontent Pleśniak, który buntuje społeczność przeciwko trenerom i ich pupilom. Dzięki treningom i przygodom, które młodzi wikingowie przeżywają wraz ze smokami, ich więź się zacieśnia, a w miarę poznawania smoczych charakterów trenerzy odkrywają też ich nieznane umiejętności.


W ramach zapowiedzi 2. serii, Cartoon Network wyemituje odc. 1 z Obrońców Berk pt: "Live and Let fly", zaraz po maratonie o 18:10. W nowym sezonie, główna obsada będzie dalej szkolić się w trenowaniu smoków oraz będzie mogła sprawdzić swe siły, przed nowymi, jak i starymi wrogami. Niestety nad krainę Berk nadciągnie nowy smok, który może zagrozić mieszkańcom, jak i głównym bohaterom.

W kilku kinach Multikina, m.in.: w Warszawie widzowie mogli przedpremierowo zobaczyć dwa pierwsze nowe odcinki Obrońców Berk, czyli Live and Let Fly oraz The Iron Gronckle. 

Cartoon Network oficjalnie będzie emitował nowe odcinki Obrońców Berk, w każdy poniedziałek o 17:40, a przed premierą nowego odcinka Smoków, w emisji będą krótkometrażówki Mixels, które Cartoon Network wyprodukował wspólnie z LEGO, znaną fabryką klocków, jak i znanym także producentem filmowym Lego Gwiezdnych Wojen. Powtórki nowych odcinków w soboty o 17:00, i w niedzielę o 8:15 w Cartoon Network.

A oto zapowiedź Mixeli oraz Obrońców Berk na oficjalnym profilu CartoonNetworkPoland na Youtube:
Zapowiedź Jeźdźców smoków: Obrońców Berk, oraz Mixeli


źródło filmu: http://www.youtube.com/user/CartoonNetworkPoland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz