sobota, 1 lutego 2014

Niedzielna gonitwa w Boomerangu - dzień 3.

Pora na informacje nt.: dnia 3. Niedzielnej gonitwy w Boomerangu. Emisja od godz. 14:30. 


Yogi, łowca skarbów (Yogi's Treasure Hunt)

Emisja: Godzina 14:30 i 16:10

odc. 1x05-1x06 - Ole, czerwonosy wiking (Ole, The Red Nosed Viking)/Klątwa Trutti-Frutti (The Curse of Trutti-Frutti)

Yogi i gang muszą odnaleźć skarb w osadzie Starych Wikingów./W czasie gdy Gang Yogi'ego poszukiwał skarbu, Quick Draw'a MCGraw'a, Snaglepuss'a i Doggy'ego Daddy'ego dopadła klątwa chciwości, teraz gang musi odnaleźć skarb odwracając zaklęcie chciwości.


Dastardly i Muttley (Dastardly and Muttley in Their flying machines)

Emisja: Godzina 14:55

odc. 1x03 - Lotni lotnicy/Niesamowity Muttdini/Proszę o nowy samolot (Sky Hi-IQ/The Marvelous Mattdini/A Plain Shortage of Planes)

Generał wysyła egzaminatora, który musi przeprowadzić test na szefa Eskadry Sępów./Muttley Wspaniały występuje jako magik Mattdini./Eskadra Sępa zniszczyła wszystkie samoloty, więc Dick Wredniak prosi generała o kolejny samolot dla swojej ekipy. Niestety generał nie ma pieniędzy, więc Dick Wredniak kupuje nowy samolot, który pozwoli złapać gołębia pocztowego.


Perypetie Penelopy Pitstop (The Perils of Penelope Pitstop)

Emisja: Godzina 15:20   

odc. 1x03 - Bulwarowa brawura (The Boardwalk Booby Trap)

Penelopa wybrała się na odpoczynek nad plażę z Mrówczym Gangiem, jednakże i tam ona nie może nacieszyć się spokojem, ponieważ po raz kolejny Wredny Szpon próbuje ją zabić, m.in.: poprzez przejechanie jej buldożerem, czy też przez pożarcie przez rybki. Mrówczy Gang poraz kolejny będzie musiał uratować główną bohaterkę przed utratą fortuny Pitstopów.

Kocia Ferajna (Top Cat)

Topcat.jpgEmisja: Godzina 15:45

odc. 1x03 - Ach ten Jazz (All that Jazz)

Do miasta przybywa dawny rywal Tolka - Jazz, który otwiera klub bilardowy, podbiera Cackowi dziewczynę, oraz przyjaciół. Teraz Cacek będzie musiał uchronić swoich kolegów z gangu przed wpływami swojego rywala. 

 

 No i jak zawsze po maratonie godzinę póżniej, czyli o 17:30 Hong-Kong Phooey.


Hong-Kong Fu-i (Hong Kong Phooey)

odc. 1x03 - Fałszywa babcia (Grandma Goody)/Moc świec (Candle Power)

Hong Kong Fu-i musi rozwiązać zagadkę skradzionych kotów w mieście./Dwaj kryminaliści uciekają z więzienia i kradną świece w celu zbudowania Muzeum figur z wosku.
 

 


 

3 komentarze:

 1. Na "Kocią ferajnę" być może spojrzę. Zawsze to fajnie odświeżyć sb klasykę. A jak by ktoś szukał info na temat CNa czy Booma to zapraszamy na http://cartoonnetworkforum.laa.pl/index.php

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za zaproszenie z powrotem, to ja bodek610 z dawnego forum o CN-ie.

   Usuń
  2. Zresztą Kocia Ferajna była w emisji codziennej do 12 stycznia, tylko że z racji powrotu Yogi'ego łowcy skarbów do Boomeranga i premiery w języku rosyjskim, emisję KF ograniczyli do 1 odcinka tygodniowo.

   Usuń