środa, 2 sierpnia 2017

Pora na przygodę: Żywioły w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Adventure Time ElementsPo kilku miesiącach przerwy z nowymi odcinkami do Cartoon Network wracają Finn, Jake i ich "Pora na przygodę"!


5 sierpnia na antenie Cartoon Network wyemitowana zostanie kolejna miniseria „Pory na przygodę”. Główni bohaterowie opowieści – Finn i Jake podczas swojej wyspiarskiej przygody przemierzyli ocean, spotkali wiele dziwnych stworzeń i odkryli tajemnicze miejsca, a teraz powracają do Krainy Ooo. Chcą zobaczyć, co wydarzyło się w trakcie ich nieobecności i są ciekawi, czy podczas ich podróży, w królestwie doszło do jakichś poważnych zmian. To, co zastaną na miejscu, bardzo ich zaskoczy.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-sierpniu-2017

Przypomnę, że od sezonu 8. za dubbing do serii odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Marka Robaczewskiego. W głównych rolach usłyszymy: Grzegorza Drojewskiego (Finn Martens), Stefana Knothego (Jake), Agnieszkę Fajlhauer (Królewnę Balonową), Klementynę Umer (Marcelinę/BMO) oraz Wojciecha Paszkowskiego (Szymon Petrikow/Lodowy Król)

Emisja miniserii już w sobotę 5 sierpnia o 10:05 w Cartoon Network. Zanim odbędzie się emisja tego 8-częściowego miniserialu, widzowie przypomną sobie miniserię Islands od godz. 8:15. Po miniserii "Żywioły" widzowie zobaczą także nowy odcinek serialu pt: "Orb".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz