piątek, 4 sierpnia 2017

Maratony z Ben 10 (2016) w Cartoon Network i w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Ben 10Po maratonie marcowym z Atomówkami Boomerang zaprasza widzów na maraton z serialem Ben 10 (2016).

 

W sobotę 5 sierpnia widzowie Boomeranga będą mieli okazję poznać Bena Tennysona. Stacja wyemituje specjalny maraton z odcinkami „Ben 10”. Bohater serialu to chłopiec, który razem z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen podróżuje po świecie. Na swojej drodze często spotyka niebezpieczeństwa, które zagrażają światu. Aby pokonać wrogów, Ben używa magicznego zegarka – Omnitrixa, dzięki któremu może zmieniać się w jednego z kosmitów i zyskiwać m.in. wyjątkową szybkość, zwinność albo ponadprzeciętną siłę.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-sierpniu-2017#more-11779 

Przypomnę, że za dubbing do serii Ben 10 odpowiada studio SDI Media Polska, a w głównych rolach występują: Bernard Lewandowski (Ben Tennyson), Joanna Pach-Żbikowska (Gwen Tennyson), Piotr Bąk (Max Tennyson) oraz w rolach kosmitów Bena: Przemysław Nikiel (Czteroręki), Janusz Wituch (Szybcior), Zbigniew Konopka (Kulopłot), Dariusz Błażejewski (Inferno), Wojciech Żołądkowicz (Diamentogłowy), Sebastian Machalski (Mucha, Turbin Wodny) oraz Wojciech Chorąży (Dzikie Pnącze) oraz Grzegorz Drojewski (Szara Materia) i inni.

Emisja maratonu w sobotę 5 i w niedzielę 6 sierpnia od 11:00 do 16:00 w Boomerangu. Podobny maraton z serialem się szykuje w dniach 12-13 sierpnia od 8:15 do 14:40 w Cartoon Network.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz