piątek, 21 października 2016

Nowe odcinki Pory na przygodę w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Adventure TimeFinn, Jake oraz ich znajomi z Pory na przygodę wracają z nowymi odcinkami sezonu 7. do Cartoon Network.

 

Dwunastoletni Finn marzy o tylko o tym, aby zostać superbohaterem. Finn został znaleziony w lesie przez psią rodzinę, kiedy był małym chłopcem. Od tego czasu jego najlepszym przyjacielem i przybranym bratem jest Jake, magiczny i gadający 28-letni pies, który wykorzystuje swoje moce przy każdej okazji. Cała rodzina mieszka w niezwykłej Krainie Ooo. W serialu, która jest przepełniony surrealistycznymi postaciami i dziwnymi, postapokaliptycznymi wizjami, nie brakuje jednak typowych elementów dla filmów przygodowych: ratowania księżniczek, walki z potworami i pomagania ludziom w potrzebie.
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Pora_na_przygod%C4%99! 


Nowe odcinki sezonu 7. już od poniedziałku 24 października o 20:10 w Cartoon Network. Zanim jednak nowe odcinki zadebiutują, o godz. 18:20 zostanie przypomniana miniseria 4-odcinkowa (ze względu na to, że serial jest produkowany jako 22-minutowy) pt: "Marcelina - Królewna Wampirów".

Na obecną chwilę nie ma informacji, czy Studio Sonica zdubbingowało kolejną partię odcinków serialu, czy też dubbing do nich został powierzony studiu SDI Media. Przypomnę, że do odcinka "Mama mówiła" dubbing opracowywała Sonica, w reżyserii Jerzego Dominika. W głównej obsadzie wystąpili: Grzegorz Drojewski (Finn Martens), Stefan Knothe (Jake), Agnieszka Fajlhauer (Królewna Balonowa), Klementyna Umer (BMO/Marcelina/Panna Jednorożek) oraz Wojciech Paszkowski (Lodowy Król).  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz