niedziela, 30 października 2016

Goonies w TNT oraz Maraton z Ninjago w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania GooniesDzisiaj w TNT o godz. 12:40 zostanie wyemitowany film "Goonies". W Cartoon Network trwa od godz. 6:00 do 14:20 maraton z Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu.

W Polsce film jest emitowany w dwóch wersjach - bez cenzury w wersji lektorskiej (TVN 7) oraz w wersji ocenzurowanej z dubbingiem (Cartoon Network). Nie wiadomo, czy TNT zdecyduje się na emisję tego filmu w tej drugiej wersji. Przypomnę też, że polska premiera wersji zdubbingowanej odbyła się 18 grudnia 2010 r., a dubbing został opracowany w studiu Sonica, w reżyserii Miriam Aleksandrowicz. W głównych rolach wystąpili: Iwo Fajlhauer, Wit Apostolakis-Gluziński, Albert Do, Mariusz Oborski, Bartosz Fajlhauer.


Bracia Mikey (Sean Astin) i Brand (Josh Brolin) znajdują na strychu starą mapę, na której zaznaczona jest droga do ukrytego skarbu. Rycina należała niegdyś do groźnego pirata Jednookiego Willy’ego. Chłopcy wpadają na pomysł, by odszukać skarb. Pieniądze są im bardzo potrzebne – ich rodzice są zadłużeni, a wielka firma budowlana zamierza zburzyć ich rodzinny dom i na tym miejscu wybudować luksusowy klub country. Wraz z czwórką swoich przyjaciół Mikey i Brand wyruszają na niebezpieczną wyprawę. Jeśli wierzyć wskazówkom umieszczonym na mapie, skarb powinien znajdować się na starym hiszpańskim galeonie ukrytym w podziemnej grocie, pełnej pułapek i niebezpieczeństw. Młodzi łowcy przygód znajdują wskazane na mapie miejsce. Jest nim opuszczony budynek, w którym niegdyś mieściła się restauracja. Obecnie ukrywa się w nim rodzina Fratellich, niebezpiecznych przestępców. Dzieciaki odnajdują tajemnicze przejście prowadzące do podziemi restauracji. Ścigani przez groźnych bandytów, pokonując liczne pułapki postawione na ich drodze, przyjaciele przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Aktorka Anne Ramsey otrzymała za swoją rolę nagrodę Saturna. Sean Astin dostał natomiast Nagrodę Młodych Artystów.

źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Goonies

Fani Ninjago w Cartoon Network od godzin porannych mogą oglądać maraton z serialem. Prawdopodobnie emisja maratonu jest spowodowana tym, że jutro, tj. 31 października odbędzie się premiera odcinka specjalnego pt: "Day of the Departed".  Emisja maratonu do godz. 14:20.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz