piątek, 1 lipca 2016

Nowe odcinki Zwyczajnego serialu w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Regular ShowJuż od poniedziałku 4 lipca, fani Zwyczajnego serialu zobaczą premierowe odcinki 7. sezonu serialu.

 

Serial produkowany od 2010 r. w reżyserii JG Quintela, który podkłada głos głównemu bohaterowi - Mordechajowi. W najnowszych odcinkach, zobaczymy tajemnicze miasto Koszogród - miejsce gdzie trafiają, załamani po rozstaniach z ukochanymi osobami, mężczyźni i kobiety. Benson i Rigby zjednoczą się przeciwko panu Maellardowi - szefowi parku. Małgosia spróbuje sił, jako gwiazda lokalnych wiadomości w Kanale 6 i spróbuje odzyskać rzuconego (byłego) już chłopaka, a Rigby, żeby zaimponować Ilence (swojej dziewczynie), wróci do szkoły.

W Polsce od odcinka 177 ("Widzę żółwie") serial jest dubbingowany przez studio SDI Media. Dubbing reżyserowany jest przez Joannę Węgrzynowską-Cybińską. Opracowanie dialogów powierzono znanej już wszystkim Joannie Krejzler. W głównej obsadzie dubbingowej występują: Piotr Bajtlik (Mordechaj), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Rigby), Przemysław Stippa (Benson Dunwoody), Jakub Wieczorek (Mitch Sorenstein/Atleta), Michał Głowacki (Duch Piątka), Waldemar Barwiński (Papcio), Agnieszka Kunikowska (Małgosia Smith) i Lidia Sadowa (Ilena Roberts).

Nowe odcinki serialu - już od poniedziałku 4 lipca o godz. 20:40 w Cartoon Network. Nowe odcinki w dni powszednie. Również od tego poniedziałku, stacja przypomni pomijane odcinki 5. sezonu serialu z dubbingiem opracowanym przez Studio Sonica i wyreżyserowanym przez Miriam Aleksandrowicz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz