czwartek, 21 lipca 2016

Nowe odcinki Atomówek w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania The Powerpuff Girls 2016W ramach wakacyjnych premier stacji Cartoon Network widzowie zobaczą nowe odcinki serialu Atomówki.

 

„Cukier, słodkości i różne śliczności” - z tych składników miały powstać trzy idealne dziewczynki, ale w wyniku dodania do tej mieszanki Związku X powstały one - Bajka, Bójka i Brawurka, urocze siostry z supermocami. Pełne wdzięku i uroku potrafią miotać piorunami, strzelać laserem z oczu i zmniejszać swoich wrogów. Każdego dnia łączą chodzenie do szkoły z misją ratowania świata. W kwietniu br., po ponad dekadzie nieobecności, superbohaterki powróciły na antenę Cartoon Network, a w lipcu br. widzowie zobaczą kolejne przygody niesamowitych sióstr.
 
źródło: http://satkurier.pl/news/130824/8222atomowki8221-nowe-odcinki-w-cartoon-network.html 

Polska wersja dubbingowa nowej wersji, znanego już widzom serialu, została opracowana w studiu SDI Media Polska. W głównych rolach występują: Julia Kunikowska (Bójka), Natalia Jankiewicz (Bajka), Edyta Jungowska (Brawurka), oraz Waldemar Barwiński (Profesor Atomus), Stefan Knothe (Burmistrz Townsville) i Grzegorz Kwiecień (Narrator).

Premiera nowych odcinków serialu już od poniedziałku 25 lipca o godz. 17:55 w Cartoon Network. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Powtórki w weekendy o 8:30 i 14:00.

Polski oddział Cartoon Network udostępnił na swoim kanale Youtube rozszerzoną wersję piosenki poświęconej Atomówkom, śpiewaną przez wokalistkę Margaret. Wideo jest dostępne pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=HdnUsql0NCY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz