piątek, 12 lutego 2016

Co nowego u Scooby'ego? w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania What's New Scooby Doo

Znany wszystkim serial ze Scooby'm Doo z 2002 r. zadebiutuje już za tydzień w Boomerangu.

 

Co nowego u Scooby'ego? to dziewiąty serial ze Scooby'm Doo w roli głównej i pierwszy (poza filmami) produkowany już przez Warner Bros. Animation (po śmierci Williama Hanny). W Polsce emitowany był na kanałach: Cartoon Network, Polsat, TV Puls (wersja dubbingowa) oraz TVN i TVN Style (wersja lektorska, czytał Andrzej Leszczyński)

Scooby-Doo i jego wierni przyjaciele: Fred, Daphne, Velma i Shaggy, tworzą niepokonaną grupę pogromców duchów. W walce z siłami nadprzyrodzonymi korzystają z najnowszych wynalazków – telefonów komórkowych, Internetu i różnych elektronicznych gadżetów. Mózgiem grupy jest inteligentna Velma, Daphne dodaje zespołowi uroku, Fred jest liderem, a Shaggy jak zwykle dba tylko o siebie. Oczywiście żadna akcja nie mogłaby zakończyć się powodzeniem, gdyby nie psi instynkt tytułowego bohatera. Razem przyjaciele przeżywają nowe przygody – zawsze solidarnie i z poczuciem humoru.
Opis pochodzi ze strony: http://www.teleman.pl/prog-934668.html


Polski dubbing do tego serialu został opracowany przez studio Master Film na zlecenie Warner Bros. w latach 2003-2006. W głównej obsadzie wystąpili: Ryszard Olesiński (Scooby Doo), Jacek Kopczyński (Fred), Jacek Bończyk (Kudłaty), Beata Jankowska-Tzimas (Daphne) oraz Agata Gawrońska-Bauman (Velma).

Premiera serialu w Boomerangu już w poniedziałek 22 lutego o 13:40. Powtórki w dni powszednie o 15:55 i 22:00 (do 4 marca) oraz w weekendy o 13:40 i 19:55. Serial ten zastąpi Scooby'ego, gdzie jesteś? w dni powszednie, oraz Nowego Scooby'ego Doo w weekendy.

Premiera tego serialu jest spowodowana tym, że został on zdubbingowany na języki: rosyjski (cały serial) oraz holenderski (1. i 2. sezon emitowane w holenderskim Cartoon Network, 3. sezon prawdopodobnie został zdubbingowany do emisji w Boomerangu).

 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz