środa, 6 stycznia 2016

Nowe odcinki Między nami misiami przełożone do 18 stycznia

Znalezione obrazy dla zapytania We Bare BearsDzisiaj, tj. środa 6 stycznia 2015 r. planowana była emisja nowych odcinków serialu Między nami misiami (We Bare Bears). Z przyczyn niezależnych, Cartoon Network przełożył premierę nowych odcinków i zamiast od dzisiaj, nowe odcinki zadebiutują dopiero 18 stycznia.


Perypetie trzech braci niedźwiedzi: Grizza, Pandy i Lodomira. Sympatyczne niedźwiadki próbują odnaleźć się w świecie ludzi i codziennie przeżywają niesamowite przygody. Mali widzowie przekonają się, jak rodzeństwo poradzi sobie z robieniem zakupów i zdobywaniem nowych przyjaciół.

Emisja odcinków 1-13 została zakończona w grudniu ubr., Typowo dla przekazów CN w Europie, miało być tylko 13 odcinków w emisji, jednak Cartoon Network Polska prawdopodobnie się wyłamało i po raz pierwszy widzowie będą mogli zobaczyć do połowy lutego 26 dotychczas wyemitowanych odcinków w USA.

Premiera nowych odcinków - już od poniedziałku 18 stycznia o 18:30. Nowe odcinki, co dwa/trzy dni w tygodniu.

Za polski dubbing do serialu odpowiedzialne jest SDI Media Polska. Reżyserem dubbingu jest Joanna Węgrzynowska-Cybińska. Dialogi opracowali Anna i Maciej Wysoccy. W głównych rolach występują: Tomasz Borkowski jako Grizz, Cezary Kwieciński jako Panda oraz Michał Podsiadło (w roli Lodomira). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz