piątek, 15 stycznia 2016

Maraton: Kumple z dżungli na ratunek Sowie i spółce w Boomerangu

W ten weekend, tj. od 15 do 17 stycznia br., odbędzie się maraton z serialami Sowa i spółka oraz Kumple z dżungli na ratunek w Boomerangu.

 

Sowa i spółka to kontynuacja krótkometrażówek ze słynną różową sówką. która bez powodzenia poszukuje świętego spokoju. Nigdy nie udaje się jej zażyć upragnionej samotności, gdyż w nawet najbardziej odludnym miejscu, znajdzie się stworzenie, które będzie ją niepokoić. Wśród zwierząt, które działają jej na nerwy są m.in. neurotyczna żaba czy niezwykle przymilna owieczka. Za polski dubbing do tego serialu odpowiedzialne było SDI Media Polska, a w głównych rolach wystąpili: Janusz Zadura, Magdalena Krylik, Tomasz Steciuk i Klaudiusz Kaufmann.

Kumple z dżungli: Na Ratunek to kontynuacja krótkometrażówek wymienionego w tym tekście serialu. Maurice to pingwin, wychowany przez tygrysicę, który przez całe życie zgłębiał tajniki sztuk walki. Wraz ze swoimi kumplami rusza na podbój dżungli, towarzyszą Mu: przybrany syn Junior, Miguel, Gilbert, Al, Bob, Fred i Patricia. Za polski dubbing do serialu odpowiedzialne było studio Master Film, reżyserem dubbingu była Agata Gawrońska-Bauman*, a w głównych rolach wystąpili: Zbigniew Suszyński, Katarzyna Łaska, Jacek Król, Janusz Wituch, Jarosław Domin i Cezary Kwieciński.

*informacja niepotwierdzona
 


Emisja maratonu: Dzisiaj od 15:55 do 18:35, Jutro od 15:40 do 18:10 i pojutrze od 11:50 do 14:30 w Boomerangu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz