środa, 26 sierpnia 2015

Kino Cartoon Network w miesiącu wrześniu

Zobaczcie, co we wrześniu Cartoon Network pokaże w swoim kinie. Emisja w weekendy o 8:55 i 15:15. 

 

 

 


Tom i Jerry: Piraci kudłaci (Tom and Jerry: Shiver Me Whiskers)

Emisja: Niedziela 6 września 8:55

Na belzebuba! Wypłyń na oceany i przeżyj najbardziej piracką przygodę z szalonym kocio-mysim duetem w ich nowym, pełnometrażowym filmie! Opracowanie dubbingu: MASTER FILM na zlecenie Warner Bros.

Angelo rządzi 

Emisja: Niedziela 13 września 8:55

Angelo organizuje dla swoich znajomych wyścig na łóżkach/Angelo, Laurenty i Lola próbują sobie przypomnieć wydarzenia z ostatniej imprezy, podczas której zgubili kamerę ojca Angela/Angelo i jego koledzy odkrywają skarbiec słodyczy ukryty pod swoją szkołą. Opracowanie dubbingu: Studio Genetix Film Factory


Młodzi tytani: Niewyrównane rachunki (Teen Titans: Aftershock) 

Emisja: Sobota 19 września 8:55

 Na ziemie wraca Terra - dawna przyjaciółka tytanów, która jest gotowa ich zniszczyć na zlecenie Slade'a. Opracowanie dubbingu: Start International Polska na zlecenie Warner Bros.

 

Młodzi tytani: Tytani Wschodu (Teen Titans: Titans East)

Emisja: Sobota 19 września 9:45

Cyborg postanawia zostać mentorem drużyny Tytanów Wschodu. Tymczasem, Brat Krwiak podłącza kody, którymi ma zamiar przejąć dostęp do wieży Tytanów Wschodu. Opracowanie dubbingu: Start International Polska na zlecenie Warner Bros.

 

Scooby Doo i potwór z Loch-Ness (Scooby Doo and the Loch-Ness Monster) 

Emisja: Sobota 19 września 15:15, Niedziela 20 września 8:55

Scooby i reszta muszą pokonać potwora z Loch Ness, zakłócającego zawody nad jeziorem w Szkocji. Opracowanie dubbingu: MASTER FILM na zlecenie Warner Bros.


 

Znalezione obrazy dla zapytania Ninjago: Mistrzowie SpinjitzuNinjago: Mistrzowie Spinjitzu (Ninjago: Masters of Spinjitzu)

Emisja: Sobota 26 września 8:55 (Władca Cieni)/Sobota 26 września 9:20 (Droga Ninja) 

Czterej młodzi bohaterowie: Ninja Kai, Jay, Cole i Zane, chcą przegnać zło ze świata. W tym celu uczą się starożytnej sztuki walki – Spinjitzu i ruszają do boju. Ich największym wrogiem jest Lord Garmadon – mistrz mocy destrukcyjnej, pragnący całkowitego zniszczenia planety, na której żyją. Bohaterowie wiedzą, że są zbyt słabi, by samodzielnie pokonać Lorda. Postanawiają zawrzeć przymierze z jego synem Lloydem Garmadonem. Widzowie przekonają się, czy ten układ pozwoli im odnieść zwycięstwo. Opracowanie dubbingu: SDI Media Polska

 

 

Batman i Liga sprawiedliwości (Batman: Beleaguered) 

Emisja: Sobota 26 września 9:45

Batman odłącza się od Ligi Sprawiedliwych i decyduje się pracować i walczyć ze zbirami na własną rękę. Tymczasem, jednak ktoś czyha na jego jednoosobową drużynę... Opracowanie dubbingu: SDI Media Polska


Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo Ahoj PiraciScooby Doo: Ahoj Piraci! (Scooby Doo - Pirates Ahoy!)

Emisja: Sobota 26 września 15:15, Niedziela 27 września 8:55

Drużyna musi się zmierzyć z piratami, którzy porwali rodziców Freda. Co gorsza, okazuje się, że pani Jones została zamieniona w pirata. Opracowanie dubbingu: MASTER FILM na zlecenie Warner Bros.

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz