poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Cartoon Network od 12 sierpnia w 16:9

Od 12 sierpnia 2015 r. na format nadawania w 16:9 przejdzie kanał Turnera - Cartoon Network.

 

Jak informuje nadawca, 12 sierpnia 2015 roku o godzinie 8.00 rano kanał Cartoon Network rozpocznie nadawanie w formacie 16:9. Dodajmy, że wcześniej Hannes Heyelmann, wiceprezes i dyrektor zarządzający Turner Broadcasting System w Europie Środkowej i Wschodniej, w rozmowie z Dziennikiem Gazetą Prawną zapowiedział, że jeszcze w listopadzie 2015 roku w Polsce zadebiutuje Cartoon Network HD.

Przypomnijmy, że Cartoon Network to jeden z popularniejszych kanałów telewizyjnych dla dzieci emitujący znane na całym świecie seriale animowane pełne humoru, akcji i przygód. Wśród największych przebojów stacji znajdują się: "Niesamowity świat Gumballa", "Ben 10: Omniverse", "Scooby-Doo! I Brygada Detektywów" i "Jeźdźcy smoków", "Pora na przygodę" oraz "Zwyczajny serial". Cartoon Network jest źródłem optymistycznych historii o przyjaźni i żartów, które sprawiają, że dzieci śmieją się do rozpuku.

Obecnie większość produkcji stacji jest emitowanych w formacie 14:9, częściowo przycinanym do Letter Boxa. Dodatkowo w związku z przejściem nadawania stacji na format 16:9, większość seriali będzie emitowane z dźwiękiem Stereo.


źródło: http://media2.pl/media/126427-Cartoon-Network-przechodzi-na-169.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz