niedziela, 12 lipca 2015

Kolejne holenderskie dubbingi do klasycznych seriali animowanych Boomeranga

Znalezione obrazy dla zapytania Boomerang TVZ informacji, które dostałem dzięki koledze z forum Toonzone.net, wynika że kolejne Boomerangowskie klasyczne seriale animowane dostają holenderskie dubbingi.


Mam tutaj na myśli seriale: Perypetie Penelopy Pitstop oraz Jetsonowie. Oba te seriale są dobrze znane widzom Boomeranga.

Ostatnio holenderskie dubbingi do klasycznych seriali animowanych z Boomeranga otrzymały: Sylwester i Tweety na tropie, Animaniacy, Przygody Animków, Scooby Doo gdzie jesteś?, Scooby i Scrappy Doo, Scooby Doo (od 13 lipca), Szczeniak zwany Scooby Doo, Tom i Jerry oraz Szczenięce lata Toma i Jerry'ego.

Do zdubbingowania wszystkich seriali klasycznych Boomeranga na język holenderski pozostała długa droga, ale mamy nadzieję, że po ich zdubbingowaniu pożegnamy się z beznadziejnymi serialami CGI emitowanymi w Boomerangu (nie licząc Gadżeta, ponieważ jakoś do nowszej wersji Inspektora Gadżeta mam jakiś sentyment - nie wiem, może spowodowany tym że się za młodu klasyczną wersję oglądało?)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz