czwartek, 9 lipca 2015

Cartoon Network Enterprises przejmuje sprzedaż licencji w Europie Środkowo-Wschodniej

źródło: http://media2.pl/reklama-pr/125279-Cartoon-Network-Enterprises-przejmuje-sprzedaz-licencji-w-Europie-Srodkowo-Wschodniej.html

Turner Broadcasting System, za pośrednictwem Cartoon Network Enterprises, będzie bezpośrednio sprzedawać i zarządzać licencjami do własnych produkcji w regionie CEE, w tym seriali takich jak: "Pora na Przygodę", "Niesamowity świat Gumballa", "Zwyczajny serial", "Ben 10" i "Atomówki".

 

Obszarem licencyjnym zarządzać będzie Dorota Pawłowska, Senior Licensing Manager, CEE (Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Rumunia, Bułgaria i kraje bałkańskie), która odpowiadać będzie bezpośrednio przed Johanne Broadfield, pełniącą funkcję Vice President Cartoon Network Enterprises na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Cartoon Network stanowi istotną część Turner Broadcasting System i odnotowuje stały wzrost nakładów inwestycyjnych na własne produkcje serialowe. Aby wypracować bardziej zintegrowane podejście do rynku, Cartoon Network będzie od teraz bezpośrednio zarządzać relacjami z licencjobiorcami i partnerami detalicznymi. Wcześniej obszar ten znajdował się pod profesjonalną opieką European Licensing Company, będącej do tej pory wyłącznym agentem ds. sprzedaży licencji produkcji Cartoon Network w regionie CEE.

Bezpośrednie zarządzanie własnymi kreacjami - począwszy od etapu tworzenia serialu, po wprowadzenie produktu do sprzedaży - umożliwia przyjęcie znacznie dogodniejszego modelu biznesowego, zarówno dla Cartoon Network, jak i partnerów.

Celem wprowadzenia nowej struktury organizacyjnej, jest bardziej efektywne pozycjonowanie oferty stacji w regionie CEE, dobór najlepszych partnerów w celu stworzenia najwyższej jakości produktów, a także zwiększenie kreatywności i możliwość oferowania zintegrowanych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na wyniki sprzedażowe. Wprowadzana zmiana jest efektem konsekwentnego rozwoju regionalnego biura firmy i stopniowego zwiększania nakładów na inwestycje na rynku polskim.

Dzięki elastycznej i dynamicznej strukturze organizacyjnej, Cartoon Network Enterprises będzie bardzo blisko współpracować ze wszystkimi partnerami, zapewniając jak najlepsze wsparcie i jakość usług swoim licencjobiorcom. Ponadto, Cartoon Network Enterprises będzie w stanie zaoferować partnerom kompleksowe pakiety usług.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz