wtorek, 19 maja 2015

Nowy sezon Ben 10: Omniverse w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Ben 10 OmniverseW imieniu stacji, zapraszam na premierę 7. sezonu serialu Ben 10: Omniverse. 

 

Ben Tennyson znany wszystkim jako Ben 10 powraca na antenę Cartoon Network w szóstym sezonie Ben 10: Omniverse. Na fanów przygód 16-letniego Bena, wyposażonego w magiczny zegarek Omnitrix, czeka niezliczona moc nowości – nowi bohaterowie i nieustające pojedynki, w których Ben ratuje świat przed złem. W najnowszym sezonie świat stoi w obliczu niebezpieczeństwa! Wrogowie z przeszłości szykują się do kolejnego starcia! Czy Ben razem ze swoim nowym partnerem Rookiem Blonko stawią czoła mściwym wrogom? Czy uda im się udaremnić plan zemsty obcych? Tego dowiecie się w najnowszych odcinkach.
źródło: Informacja prasowa Turner Entertainment
 

Premiera nowych odcinków serialu, już od poniedziałku 25 maja o godz. 19:45. Nowe odcinki w dni powszednie, o tej samej porze.

Za polski dubbing do tego serialu odpowiedzialne jest studio Master Film. W głównej obsadzie dubbingowej możemy usłyszeć m.in.: Kajetana Lewandowskiego (w roli tytułowego superbohatera), Miłogosta Reczka (dziadka Maxa), Michała Podsiadło (Rook Blonko).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz