czwartek, 7 maja 2015

Clarence oraz Steven Universe z nowymi odcinkami w Cartoon Network

W imieniu stacji Cartoon Network zapraszam na premiery nowych odcinków seriali Clarence oraz Steven Universe.


Znalezione obrazy dla zapytania ClarenceWszyscy lubimy wesołych i sympatycznych chłopców – taki właśnie jest Clarence, który ponownie będzie zarażać nas optymizmem w nowych odcinkach serialu. Chłopiec w towarzystwie dwóch przyjaciół – Jeffa i Sumo, nieustannie wymyśla szalone pomysły do zrealizowania i codziennie spotyka go coś ciekawego i niezwykłego. Czego możemy się spodziewać w premierowych odcinkach? Tego nie wie chyba nawet nasz główny bohater. Ale na pewno będzie wesoło i nietuzinkowo! Na Clarence’a czeka przecież nieskończenie wiele super misji do wypełnienia – jego wyobraźnia jest nieograniczona! Przekonajcie się o tym w najnowszych odcinkach i sprawdźcie, na jakie pomysły wpadnie tym razem nasz przesympatyczny bohater.
źródło: informacja prasowa na temat nowych odcinków serialu Clarence.

Premiera nowych odcinków tego serialu - już od poniedziałku 11 maja o godz. 15:35. Nowe odcinki w dni powszednie. Ale zaraz - od tego samego dnia, tyle że w wcześniejszym slocie. zobaczymy także nowe odcinki Stevena Universe. Zobaczcie, co piszą w propozycjach programowych stacji Cartoon Network na miesiąc maj, na temat tego serialu:

Znalezione obrazy dla zapytania Steven UniverseSteven Universe i jego błyszcząca ekipa powracają w zupełnie nowych odcinkach. Tym razem Steven i jego Kryształowe Klejnoty: Perła, Granat i Ametyst będą musieli sprostać nowym, zadziwiającym wyzwaniom. Ich główną misją jest ochronić świat przed wszelkimi zagrożeniami. Aby ja wykonać użyją swoich magicznych broni. Pozostaje jednak kilka kluczowych pytań: z kim tym razem przyjdzie im się zmierzyć? Czy może Steven wreszcie dowie się, czy posiada zdolności, które charakteryzują prawdziwe Klejnoty? Dowiecie się tego w najnowszych odcinkach. Oglądajcie koniecznie! Wspólnie ze Stevenem i Kryształowymi Klejnotami rozwikłajcie zagadki!  
źródło: propozycje programowe Cartoon Network na miesiąc Maj 2015.

Premiera nowych odcinków serialu Steven Universe, tego samego dnia co w przypadku Clarence'a, z tym że o godz. 15:10. Nowe odcinki w dni powszednie.

7 komentarzy:

 1. Czy mogę prosić o listę odcinków Stevena, w jakiej kolejności będą one emitowane, z datami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 11/05 - House Guest, 12/05 - Space Race, 13/05 - Keep Beach City, 14/05 - Secret Team, 15/05 - Fusion Cuisine, 18/05 - Lion 3: Straight to Video, 19/05 - Island Adventure, 20/05 - Alone Together, 21/05 - Watermalon Steven, 22/05 - Garnet's Universe, 25/05 - Warp Tour, 26/05 - The Test, 27/05 - Future Vision (z tego co po ramówce widzę)

   Usuń
  2. Dziękuje, jak zwykle CN Polska namieszał z kolejnością. Oby kontynuowali nowe odcinki w czerwcu, bo 13 na 26 to trochę mało. Najbardziej czekam na 18 maja i na Jail Break, którego tu nie ma :c

   Usuń
  3. Ale (ap ropo poprzedniego komentarza) mam nadzieję, że te stare odcinki po premierze to błąd, tak jak Steven o 7:15 w kwietniu, w ramówce Steven w TV PnP

   Usuń
  4. Nie zawsze miałem czas na aktualizację ramówki, ale teraz się to zmieniło.

   Usuń
  5. Nie zrozumiałeś, wszystkie źródła podawały emisje Stevena, także programy TV

   Usuń
  6. @Jabłkowy_ Wiem o co ci chodzi, więc teraz jak zawsze się jakaś aktualizacja ramówki trafi, poinformuję na blogu.

   Usuń