czwartek, 3 lipca 2014

Nowe odcinki Animaniaków w Boomerangu

Dla fanów rodzeństwa Warner oraz seriali produkcji Warner Bros. Boomerang przygotował gratkę w postaci emisji nowych odcinków Animaniaków. 

 

Animaniacy to amerykański serial animowany opowiadający o rodzeństwie Warner: braciach Yakko i Wakko oraz siostrze Dot. Uwielbiają płatać figle, śpiewać i tworzyć coś z niczego. Mieszkają w wieży ciśnień na terenie wytwórni filmowej Warner Brothers, jednak wciąż z niej uciekają. Serial animowany stworzyło studio Warner Bros. i Amblin Entertainment z udziałem Stevena Spielberga.
Warnerowie są animowanymi stworkami bez ustalonego gatunku i pochodzenia. To jedyne postacie w serialu, których nie da się jednoznacznie sklasyfikować. Mają cechy kilku zwierząt. Serial nominowany był do nagród Emmy. W polskim dubbingu możemy usłyszeć Tomasza Kozłowicza, Zbigniewa Suszyńskiego, Jolantę Wilk, Jacka Jarosza, czy też Mirosławę Nyckowską.

Nowe odcinki tego serialu już  od poniedziałku 7 lipca (w dni powszednie) o 13:40. Powtórki codziennie o 20:10 i 4:40, oraz w weekendy o 13:40.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz