czwartek, 3 lipca 2014

Maraton oraz nowe odcinki Jeźdźców smoków: Obrońców Berk w Cartoon Network

Z okazji premiery filmu produkcji Dreamworks pt: "How to train your dragon 2" z postaciami znanymi z 1. części tego filmu, oraz serialu Jeźdźców smoków, Cartoon Network zaprasza na maraton oraz nowe odcinki 2 . sezonu Jeźdźców smoków: Obrońców Berk. 

 

 

Serial opowiada o chłopaku imieniem Czkawka, jego przyjacielu, smoku – Szczerbatku oraz grupie młodych trenerów smoków, którzy próbują zintegrować dzikie bestie z mieszkańcami wyspy Berk. Mogłoby się wydawać, że życie Wikingów z Berk i ich wcześniejszych wrogów - smoków - po wydarzeniach z Jak wytresować smoka wiedzie się spokojnie i pokojowo. Jednakże smoki ciągle pozostają dzikimi zwierzętami i to Czkawka musi sprostać nadchodzącym wyzwaniom, które nie będą należeć do prostych.W nowym sezonie Czkawka, Astrid, Sączysmark, Śledzik i ich przyjaciele będą po raz kolejny doskonalić swe umiejętności życia ze smokami, będą walczyć z Albrechtem Perfidnym, oraz także będą musieli stawić czoła nowemu zagrożeniu, jakim jest krążącym wokół wyspy Berk biały smok.

Maraton dziewięciu odcinków sezonu drugiego, już w niedzielę 6 lipca od godz. 9:05 w Cartoon Network. Nowe odcinki, codziennie w dni powszednie od 7 lipca o 17:40. Emisja została przyśpieszona, z racji tego, że z polskim dubbingiem serial został wyemitowany w całości w Telewizji Polsat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz