środa, 18 czerwca 2014

Atomówki: Taneczne rewolucje już 26 lipca w Cartoon Network

Podczas wakacji Cartoon Network wyemituje specjalny odcinek z Atomówkami pt: "Taneczne rewolucje". Cartoon Network Polska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, ogłosił informację na temat obsady dubbingowej, którą usłyszymy w tym specjalnym odcinku.

Dla przypomnienia, podam pierwszy post, w którym wspominałem na temat tego specjalnego odcinka z Atomówkami: Atomówki: Taneczne rewolucje już za kilka miesięcy w Cartoon Network Polska

W odcinku "Atomówki - Taneczne rewolucje" Mojo Jojo porywa matematyka, śpiewaczkę operową i borsuka, by ukraść związek X i przejąć kontrolę nad Townsville. Jednak gdy Atomówki udaremniają jego plan, Mojo wymyśla upiorną grę wideo "Dance Pants R-EVILution", dzięki której może kontrolować umysły i ciała, by wypełnić swój plan. Profesor Atomus będzie musiał wrócić do swojej mrocznej, tanecznej przeszłości, aby uratować swoje podopieczne, by te mogły ocalić Townsville.


Odcinek Atomówki - Taneczne rewolucje został wyprodukowany przez Cartoon Network Studios we współpracy z brytyjskim Passion Pictures. Reżyserem odcinka jest Dave Smith, a dyrektorem artystycznym Kevin Dart. Podczas maratonu z Atomówkami, dnia 26 lipca o godz. 13:30, zostanie wyemitowany ten specjalny odcinek, który powstał na 15-lecie debiutu serialu z Atomówkami. Podczas maratonu także, Cartoon Network zaprezentuje w wersji naprawionej 9 odcinków, które doczekały się transferu do lepszych kolorów oraz wysokiej rozdzielczości obrazu.


W polskim dubbingu usłyszymy na nowo Beatę Jankowską-Tzimas jako Bójkę, Jolantę Wilk jako Bajkę, Edytę Jungowską jako Brawurkę, Jarosława Boberka jako Mojo Jojo, Roberta Czebotara jako Narratora oraz Profesora Atomusa. Czekają nas także zmiany w dubbingu Sary Bellum oraz Burmistrza Townsville. W roli Sary Bellum wysłuchamy Brygidy Turowskiej-Szymczak, a kwestie Burmistrza będzie czytał Mirosław Wieprzewski. Gościnnie też usłyszymy Waldemara Barwińskiego, w roli Fibonacciego Sequinsa. Studiem, które opracuje dubbing jest Master Film, które jak sami wiecie, robiło już dubbing do Atomówek w latach 1999-2009.


Cóż, w imieniu czytelników nieoficjalnego bloga poświęconego kanałom Cartoon Network i Boomerang, pragnę podziękować ludziom pracującym w Turner Entertainment, za to, że poszli po rozum do głowy i przywrócili obsadę znaną z klasycznej serii Atomówek. Jeszcze raz dziękujemy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz