czwartek, 29 maja 2014

Mu i Be - Opowieści z farmy w Boomerangu

Od 31 maja, Boomerang zaprasza milusińskich widzów na premierę programu typu live-action, pt: "Mu i Be - Opowieści z farmy". Serial ten został wyprodukowany w Niemczech, na potrzeby tamtejszego Boomeranga w 2013 r., a od soboty będzie emitowany w Boomerangu CEE, z dubbingiem polskim, rumuńskim, węgierskim oraz rosyjskim. Emisja sześciu 15-minutowych odcinków, już od soboty 31 maja o 10:00. Nowe odcinki w weekendy, powtórki w weekendy o 1:00, w poniedziałki od 9 czerwca o 14:50, oraz w piątki od 6 czerwca o 19:05.

Tytułową piosenką otwierająca każdy odcinek, zaśpiewała zwyciężczyni trzeciej edycji polskiego "Mam Talent" (Polish got Talent) - 15-letnia Magda Welc.


Serial ukazuje codzienność czwórki rodzeństwa, która mieszka z rodzicami na farmie w Tirolerhof, w Alpach Bawarskich, gdzie pomagają opiekować się dużymi i małymi zwierzętami. W każdym odcinku Stephan, Andrea, Nicola i Hannes przeżywają ekscytujące przygody. Podczas wykonywania codziennych obowiązków, poznawania okolicznych lasów, czy wyrabiania ciasta na chleb, wyjaśniają widzom na czym polega życie na wsi. Serial „Mu i Be - Opowieści z farmy” to połączenie programu edukacyjnego i rozrywki dla całej rodziny.

źródło: informacja prasowa Turner Entertainment 


A oto lista odcinków, które zobaczymy w emisji:

31/05 - The Big Feast
01/06 - The Big Sheep
07/06 - Buzz, Buzz, Buzz - Bee Research
08/06 - Visiting a Duchess
14/06 - Charlotte the Chicken
15/06 - Dinner at the Campfire

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz