poniedziałek, 26 maja 2014

Czerwcowe Kino Cartoon Network

Drodzy czytelnicy, przeczytajcie informację, o tym, co dla Was i dla Waszych pociech, Cartoon Network przygotował w ramach swojego kina. Emisja w weekendy o 9:05 i 18:10. W tym miesiącu, CN zaprezentuje, aż 14 różnych filmów w swoim kinie, których warto nie przegapić.

 

Scooby-Doo i Legenda Wampira (Scooby-Doo and the Legend of Vampire)

Emisja: Niedziela 1 czerwca 9:05

Czerwcowe kino Cartoon Network, rozpoczniemy filmem ze Scooby-Doo i Legendą Wampira z 2003 r. Scooby i reszta jadą do Australii. Ma tam się odbyć koncert (rock-and-rollowy). Ale nie dość, że wszyscy zawodnicy zostają porwani, to na dodatek pojawia się Duch Wampira. Przyjaciele muszą rozwiązać zagadkę.

Ben 10: Tajemnica Omnitrixa (Ben 10: Secret of the Omnitrix)

Emisja: Niedziela 1 czerwca 18:10

Na koniec dnia dziecka Cartoon Network przygotował dla swoich widzów powtórkę z Tajemnicy Omnitrixa - 3-częściowego odcinka, składającego się na jeden film, który rozpoczyną 4 sezon przygód 10-letniego pogromcy złych obcych kosmitów, oraz jego pomocników - kuzynki Gwen i dziadka Maxa Tennysona.  Doktor Animo skonstruował bombę DNA. Podczas niszczenia jej przez Bena, Omnitrix ustawia się na tryb samozniszczenia. Ma to dodatkowo moc zniszczenia całego wszechświata. Teraz Ben musi odnaleźć twórcę Omnitrixa, Azmutha (który jest Szarą Materią); tylko on może wyłączyć ten tryb. Benowi w dotarciu do niego pomagają Gwen, Tetrax (który w kreskówce wystąpił jako Hoveboard), jego pomocnik Gluto i pomocnica Azmutha – Myaxx.

Scooby-Doo i Cyber-Pościg (Scooby-Doo and the Cyber Chase)

Emisja: Sobota 7 czerwca 18:10

Scooby-Doo i jego przyjaciele próbują pojmać Wirusa Widmo, który w trakcie katastrofy przeniósł ich do gry video opartej na przygodach Brygady Detektywów. W trakcie pogoni za Wirusem pokonują dziesięć niewyobrażalnie trudnych poziomów gry i przemierzają czas od prehistorii do epoki lotów kosmicznych. Grupa przyjaciół wplątuje się także w zatarg z hordą wirtualnych złoczyńców pochodzących z najsłynniejszych przygód Brygady Detektywów! 
 

Tom i Jerry: Szybcy i Kudłaci (Tom and Jerry: The Fast and the Furry)

Emisja: Niedziela 8 czerwca 18:10

Tom i Jerry biorą udział w programie telewizyjnym "Wielki wyścig", w którym będą się ścigać. Nagrodą w tym wyścigu jest wielki, piękny, super dom, w którym mogą zrobić wszystko, na co mają ochotę. Film wykonany na podstawie scenariusza, jednego z reżyserów oryginalnych kreskówek Toma i Jerry'ego z lat 1940-1957 - Joseph'a Barbery.    

 

Angelo rządzi: Mózgołamacz/Łóżkowy wyścig/Skarbiec słodyczy (Angelo Rules: Brain Scrambler/The Bed Race/Candy Vault)

Emisja: Sobota 14 czerwca 9:05

Angelo jest 11-letnim chłopakiem. Jego bronią jest spryt. Zawsze wciąga do akcji przyjaciół - stratega Sharewooda i ekspresyjną Lolę.  W tych trzech odcinkach finałowych 2. serii, Angelo, Sherwood i Lola będą musieli sobie przypomnąć, co się stało z kamerą taty głównego bohatera, urządzą łóżkowy wyścig, oraz odnajdą ukryty skarbiec słodyczy, który znajduje się w podziemiach szkoły podstawowej, do której uczęszczają.

Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed)

Emisja: Sobota 14 czerwca 18:10

W Coolsville zostaje otwarte Muzeum Kryminologii, w którym można oglądać przebrania straszydeł, zdemaskowanych kiedyś przez Scooby’ego, Kudłatego, Freda, Daphne i Velmę. Lecz Zamaskowany Człowiek porywa przebrania i ożywia je. Winą za to obarcza Tajemniczą Spółkę. Potwory demolują miasto, a mieszkańcy wierzą w winę detektywów. By uratować Coolsville – i swoją reputację – przyjaciele nie tyle postanawiają, co zmuszeni są po raz kolejny stawić czoła tym samym straszydłom.

Scooby-Doo i miecz Samuraja (Scooby-Doo and the Samurai Sword) 

Emisja: Niedziela 15 czerwca 9:05

Drużyna Detektywów wyruszają po transkontynentalny skarb, tym razem ich przeciwnikiem jest Mściwy Samuraj. Stawką w tej walce jest prastare Ostrze Zagłady, sławne ostrze, które posiada niebywałą moc.


Plan Totalna Porażki: Wyścig celebrytów Planu Totalnej Porażki - Powrót (Celebrity Manhunt's Total Drama Action Reunion Show)

Emisja: Niedziela 15 czerwca 18:10 

Sezon drugi dobiegł końca i wszyscy żyją swoim życiem poza show. Cała dwudziestka dwójka zawodników mają dostać nagrodę za występy w ich programie. Jednak ich wspaniały świat rozbija się, gdy były gospodarz ogłasza nowe reality show, aby ich zastąpić. W desperackiej próbie ratowania swojego honoru, wszyscy zawodnicy (plus nowa twarz) łączą się w wielkim wyścigu do Nowego Jorku w autobusie aby pokonać drużynę oblechów i ich lidera. Ale co tak naprawdę zaplanował ich stary gospodarz?  

Ben 10: Ben 10 kontra Minus 10 (Ben 10: Ben 10 versus Negative 10)

Emisja: Sobota 21 czerwca 9:05

W tym podwójnym odcinku, kończącym serial Ben 10, Ben Tennyson, kuzynka Gwen, dziadek Max oraz ich kolega Cooper będą musieli zmierzyć z wrogami Bena, w walce o klucz do tajnej broni, ukrytej w bazie hydraulików w Mount Rushmore. 

Scooby-Doo i Bracia Boo (Scooby-Doo Meets Boo Brothers)

Emisja: Sobota 21 czerwca 18:10

Kudłaty dziedziczy po wujku posiadłość. Jedzie do niej ze Scoobym i Scrappym. Niestety, tam straszy. Przyjaciele wzywają trójkę pogromców duchów, którymi są – bracia Boo.


Scooby-Doo podbija Hollywood (Scooby Goes Hollywood)

Emisja: Niedziela 22 czerwca 9:05

Scooby chce grać poważne role, nie tchórzliwego psa. Jednak dzieci, Fred, Daphne i Velma są przeciwnego zdania.Garfield Show: Futrzane opowieści (The Garfield Show: Furry Tales)

Emisja: Niedziela 22 czerwca 18:10

Garfield opowiada Odiemu historię o księciu Jonie.

 

Tom i Jerry: Misja na Marsa (Tom and Jerry: Blast off to the Mars)

Emisja: Sobota 28 czerwca 9:05

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata mimowolnie bierze udział w misji na czerwoną planetę. Na miejscu Tom i Jerry odkrywają, że Marsjanie naprawdę istnieją i ... chcą zaatakować Ziemię! Odwiecznie skłócona para musi więc się pojednać i razem stawić czoła tak ogromnemu zagrożeniu dla Ziemian.


Scooby-Doo i Szkoła upiorów (Scooby-Doo and the Ghoul School)

Emisja: Sobota 28 czerwca 18:10

Kudłaty dostaje propozycję pracy jako trener w żeńskiej Szkole Upiorów Pani Grimwood, do której zabiera ze sobą Scooby’ego i Scrappy’ego. Szkoła okazuje się być najpotworniejszym miejscem, na dodatek, nawiedzonym przez prawdziwe upiory-uczennice, córki: Frankensteina – Elzę, Hrabiego Draculi – Sibellę, Wilkołaka – Winnie, Upiora – Fantazmę, i najmłodszą – Tanis (córkę Mumii). Zadaniem Kudłatego jest jak najlepsze przygotowanie dziewcząt do meczu siatkówki przeciwko kadetom ze szkoły Calloway’a.

 

Scooby-Doo i Król Goblinów (Scooby-Doo and the Goblin King)

Emisja: Niedziela 29 czerwca 9:05

Jest noc Halloween. Scooby i Kudłaty dostają zadanie dostać się do magicznego świata pełnego goblinów i odebrać berło goblinów, ale muszą działać szybko, albo zostaną tam na zawsze. Księżniczka wróżek przybywa na Ziemię, lecz zostaje porwana i tylko Fred, Daphne i Velma muszą ją uratować. Czy Scooby i Kudłaty wydostaną się z magicznego świata i pomogą reszcie w walce z goblinami i ratowaniu księżniczki wróżek?

Młodzi Tytani: Tytani Wschodu (Teen Titans: Titans East)

Emisja: Niedziela 29 czerwca 18:10

Czerwcowe Kino Cartoon Network, zakończymy filmem kończącym 3. sezon Młodych Tytanów. W tym godzinnym filmie, końcżacym akt sezonu Cyborga, Cyborg będzie trenował nową ekipę Tytanów Wschodu, którzy niestety zostaną przeciągnięci przez Blood'a na złą stronę. 

 


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz