czwartek, 7 czerwca 2018

Nowe odcinki Odlotowych wyścigów w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Wacky Races RebootDo Boomeranau z nowymi odcinkami powróci reboot serialu "Odlotowe wyścigi" produkcji Warner Bros. Animation. 

 

 

Fani szybkiej jazdy mogą ponownie zapiąć pasy. W czerwcu na antenie Boomeranga wystartują nowe odcinki pierwszego sezonu „Odlotowych wyścigów”. W kolejnych zawodach powrócą m.in. Penelopa Samwdzięk, która zawsze ma głowę na karku i większość swojego czasu poświęca na ratowanie innych oraz Piękny Piotruś o wielkim sercu i jeszcze większym ego w swoim Turbo-karcie. Nie zabraknie też niegodziwej ekipy Rakietowca, która zrobi wszystko, by jako pierwsza dotrzeć do mety. Emocjonującą rywalizację ekip będzie można śledzić już od 11 czerwca na antenie Boomeranga.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-i-boomerang-w-czerwcu-2018#more-13692

Przypomnę że za dubbing do serii w reżyserii Jerzego Dominika odpowiada Studio Sonica. W głównych rolach występują: Łukasz Lewandowski (Dick Dastardly), Jarosław Boberek (Muttley), Michał Konarski (Piękny Piotruś), Dominika Sell (Penelopa Samwdźięk), Jakub Szydłowski (Bella), Kamil Pruban (Maluch) oraz Katarzyna Łaska (Mały Bystrzak).

Premiera nowych odcinków serialu już w poniedziałek 11 czerwca o 6:55 w Boomerangu. Nowe odcinki codziennie do soboty 30 czerwca o tej samej porze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz