piątek, 15 września 2017

Klopsiki i inne zjawiska pogodowe w Cartoon Network oraz w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Cloudy with a Chance of Meatballs seriesNowy serial od Sony Pictures International dołącza do Cartoon Network oraz Boomeranga w Polsce.

We wrześniu Cartoon Network zaprasza na nowy serial, powstały w oparciu o kinową produkcję „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Akcja kreskówki dzieje się przed wydarzeniami z filmu, a jej bohaterem jest nastolatek – Flint Lockwood. Chłopak marzy o tym, by zostać wielkim naukowcem i zmieniać świat na lepsze. W realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów zawsze wspiera go najlepszy kumpel – Sam Sparks. Flint szybko zaprzyjaźni się również z nową dziewczyną, która pojawiła się w mieście i chce w przyszłości być meteorologiem. Bohaterowie przeżyją razem wiele szalonych przygód i spróbują stworzyć m.in. chodzący telewizor.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-we-wrzesniu-2017 

Na obecną chwilę nie ma informacji dot. listy płac (obsady dubbingowej) serialu. Przypuszczać można, że za dubbing do serii jest odpowiedzialne studio SDI Media Polska.

Premiera serialu od poniedziałku 18 września o 17:25 w Cartoon Network, oraz w tym samym dniu o 19:10 w Boomerangu. Nowe odcinki w dni powszednie do 3 października.

EDIT 18.09.2017: Znana już jest obsada dubbingowa serialu (udało się zweryfikować obsadę na podstawie klipu z jednego z odcinków umieszczonych przez kanał Boomerang na Youtube). W głównych rolach występują: Jacek Bończyk (Flint Lockwood), Monika Pikuła (Sam Sparks) oraz Piotr Bąk (Tim Lockwood). W klipie możemy jeszcze usłyszeć Wojciecha Paszkowskiego i Krzysztofa Cybińskiego. Reżyserem dubbingu do serii jest Artur Kaczmarski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz