niedziela, 4 czerwca 2017

Nowe odcinki "Młodych Tytanów, Akcja!" w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Teen Titans Go!Robin i jego ekipa Młodych Tytanów zapraszają widzów Cartoon Network na nowe odcinki sezonu 4. Młodych Tytanów, Akcja!

 

Czwarty sezon serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” przyniesie kolejne zwariowane przygody Robina, Bestii, Raven, Gwiazdki i Cyborga. Tym razem główni bohaterowie staną przed trudnym wyborem ulubionego filmu oraz zmierzą się z awarią telewizora. Ale to nie wszystko! Spróbują też przypomnieć sobie, co to znaczy być superbohaterami i ratować świat. W życiu Młodych Tytanów pojawi się też złota rybka spełniająca życzenia, a jej obecność wywoła niemałe zamieszanie.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-boomerang-czerwcu-2016-2#more-11512 

Premiera nowych odcinków 4. sezonu Młodych Tytanów, akcja! już jutro (poniedziałek 5 czerwca) o 18:20 w Cartoon Network. Nowe odcinki w dni powszednie do 16 czerwca.

Za dubbing do serii odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Marka Robaczewskiego. W głównych rolach występują: Grzegorz Drojewski (Robin), Krzysztof Banaszyk (Cyborg), Wit Apostolakis-Gluziński (Bestia), Beata Wyrąbkiewicz (Gwiazdka) i Izabella Bukowska-Chądzyńska (Gwiazdka).
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz