poniedziałek, 30 maja 2016

Nowe odcinki Jasia Fasoli w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Mr Bean The Animated SeriesOd dzisiaj, tj. poniedziałek 30 maja, stacja Boomerang emituje nowe odcinki serialu Jaś Fasola z Rowanem Atkinsonem w roli głównej.

 

Animowany serial na podstawie popularnego angielskiego serialu komediowej, którego bohaterem jest grany przez Rowana Atkinsona Pan Fasola. Aktor użycza głosu tytułowemu bohaterowi. Serial opowiada o przygodach Pana Fasoli i jego pluszowego misia Teddy'ego. Fasola musi przechytrzyć właścicielkę mieszkania, panią Wicket, i jej jednookiego kota Scrappera. 
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Ja%C5%9B_Fasola
 

Serial emitowany w Boomerangu jest od 1 czerwca 2015 r. (z polskim dubbingiem sezon czwarty wystartował w sierpniu ubr. - sezon czwarty). Za polski dubbing do serialu jest odpowiedzialne studio SDI Media Polska. Reżyseruje go Paweł Galia, a dialogi zostały opracowane przez Kaję Sikorską. W głównych rolach występują Jarosław Boberek (Jaś Fasola), Bożena Furczyk (Irma Gobb) oraz Katarzyna Kozak (pani Wicket). 

Nowe odcinki serialu - w dni powszednie od dzisiaj o 15:30. Powtórki w dni powszednie o 7:25 i 11:50 i w weekendy o 13:10 i 18:40.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz