niedziela, 13 marca 2016

Nowości programowe kanałów Cartoon Network oraz Boomerang na rok 2016

Od wczoraj, tj. sobota 12 marca 2016 r. znane już są pełne nowości programowe stacji Cartoon Network oraz Boomerang w Polsce na rok 2016.


Znalezione obrazy dla zapytania Cartoon NetworkW tym roku do emisji w Cartoon Network wejdą, bądź weszły seriale tj.: Liga Sprawiedliwych, Akcja! (Justice League: Action), Beat Monsters, Atomówki (premiera w Polsce już 23 kwietnia), Ben 10, kanadyjskie Superciapy (nowe odcinki od 25 kwietnia), Totalna porażka: Wariacki wyścig (nowe odcinki od 11 kwietnia), LEGO: Rycerze Nexo (nowe odcinki w każdą niedzielę o 18:10), a także Mighty Magiswords oraz mini-seria wyprodukowana przez Seana Szelesa - scenarzystę Zwyczajnego Serialu - pt: "Long Live the Royals".

Z nowych odcinków w tym roku możemy się spodziewać: Jeźdźców smoków: Na końcu świata (emisja 13 odcinków pierwszej części sezonu trzeciego zakończyła się kilkanaście dni temu), Pory na przygodę (nowe odcinki już od 21 marca w polskim Cartoon Network), Niesamowitego świata Gumballa, Między nami, misiami, Clarence'a (nowe odcinki trzech wymienionych tutaj seriali już w maju), Transformers: Zamaskowanych robotów (nowe odcinki już od 30 kwietnia), Wujcia Dobrej Rady (obecnie w emisji nowe odcinki do 23 marca), Ninjago: Mistrzów Spinjitzu (w piątki od 8 kwietnia).

Widzowie zobaczą także premierowe odcinki Zwyczajnego serialu (sezon 7), Młodych tytanów, akcja! (sezon 3), Angelo rządzi (sezon 3), Stevena Universe (Sezon 2).

UPDATE, Wtorek 15.03.2016 r. W maju odbędzie się również premiera serialu anime pt: "Yo-Kai Watch". Emisja już od poniedziałku 2 maja o godz. 17:00.

 

W Boomerangu natomiast widzowie obejrzą w ramach premier: Bunniculę (Królika Wampira) od maja, Grizzy and the Lemmings (od września), Oddbods (krótkometrażówki obecnie emitowane w Boomerangu) oraz Miss Moon (brak informacji na temat tego serialu). W planach przewija się też The Looney Tunes Show, o którym wspominałem rok temu.

Z nowych odcinków widzowie zobaczą seriale tj.: Królik Bugs, Jaś Fasola (nowe odcinki obu seriali już od kwietnia), Wyluzuj, Scooby Doo! (od czerwca), Tom i Jerry Show (nowe odcinki od II połowy 2015 r.).

Narazie nie ma ustalonych dat co do premier nowych odcinków Inspektora Gadżeta oraz Kumpli z dżungli: Na Ratunek.

źródło:  
http://www.regularcapital.com/forums/threads/international-boomerang-news-and-discussion-thread.21/page-8 
http://www.regularcapital.com/forums/threads/international-cartoon-network-news-and-discussion-thread.16/page-31 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz