czwartek, 26 listopada 2015

Kino Cartoon Network w grudniu 2015 r.

Sprawdźcie co Cartoon Network przygotowało dla widzów swojego kina. Emisja w niedziele o 8:55. O propozycjach kina CN-a na Mikołajki i Boże Narodzenie napiszę w oddzielnym poście. 

 

 


Znalezione obrazy dla zapytania tom i jerry magiczna fasolaTom i Jerry: Magiczna fasola (Tom and Jerry's Giant Adventure)

Premiera: Niedziela 13 grudnia 8:55

W nowym pełnometrażowym filmie, Tom i Jerry mieszkają w parku rozrywki – Storybook Town. Młody Jack podejmuje desperacką próbę uratowania parku przed planami chciwego milionera. Razem ze swoim lojalnym kotem i jego mysim kumplem decydują się wymienić wygraną krowę na… kilka ziaren magicznej fasoli?! Razem wyruszają w pełną przygód podróż do zaczarowanej krainy. Polska wersja dubbingowa została opracowana na potrzeby wydania DVD przez Galapagos Films w studiu Master Film. Występują: Maciej Falana, Jakub Szydłowski, Katarzyna Łaska i inni


Znalezione obrazy dla zapytania Tom i Jerry Dziadek do orzechówTom i Jerry: Dziadek do orzechów (Tom and Jerry: A Nutcracker's Tale)

Emisja: Niedziela 20 grudnia 8:55

W zrujnowanym budynku dawnej opery mieszka mała myszka o imieniu Jerry. Właśnie oddaje się on marzeniom o scenicznej karierze i sławie by stanąć na scenie. Nieoczekiwanie, jego pragnienia się spełniają. Mała myszka trafia do zaczarowanego królestwa, gdzie wszystko jest możliwe. W cudownej krainie jak ze snów znajdują się lasy słodyczy, śpiewające płatki śniegu, a nawet zabawki, które ożywają. Najwięcej radości sprawia jednak Jerry’emu taniec z piękną, nakręcaną baleriną. Niestety, wspaniałą zabawę przerywa Tom, który zjawia się tam z bandą bezpańskich kotów. Te porywają laleczkę. Święta Bożego Narodzenia są zagrożone, gdy magiczny świat ogarnia chaos. Tylko Jerry jest w stanie powstrzymać Toma. W trudnej misji pomagają mu: wesoła myszka Tuffy wraz z resztą innych, nowych przyjaciół. Pełnometrażowa wersja jednej z najpopularniejszych kreskówek o zwariowanym kocie i przebiegłej myszce. Występują: Jarosław Boberek, Joanna Pach, Anna Apostolakis, Mieczysław Morański, Paweł Szczesny, Magdalena Krylik. Wersja Polska: MASTER FILM na zlecenie Warner Bros.


 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz