piątek, 26 września 2014

Kino Boomeranga w miesiącu październiku 2014

A oto co Boomerang przygotował dla swoich widzów, w ramach swojego kina w miesiącu październiku 2014. Emisja w weekendy o godz. 14:30.


Znalezione obrazy dla zapytania Scooby Doo Ahoj PiraciScooby Doo Ahoj Piraci! (Scooby-Doo Pirates Ahoy!)

Emisja: Sobota 4 października

Drużyna musi się zmierzyć z piratami, którzy porwali rodziców Freda. Co gorsza, okazuje się, że pani Jones została zamieniona w pirata.Garfield Show: Mały kłopot w Wielkich Chinach (The Garfield Show: Little Trouble in Big China)

Emisja: Niedziela 5 października

Premiera podwójnego odcinka w rosyjskiej wersji dubbingowej. Nermal planuje zostać przez całe lato w mieszkaniu Jona, jednakże Garfieldowi ten pomysł się nie podoba. Pomarańczowy rezolutny kocur postara się tym razem bardziej "umilić" miesięczne wakacje szarego miłego kotka.


Człowiek zwany Flintstonem (The Man Called Flintstone)

Emisja: Sobota 11 października

Sekretny agent Rock Slag zostaje ranny podczas pogoni w Bedrock. Szef Slaga decyduje się by na miejsce rannego agenta wstawić Freda Flinstone'a, który wyglądą dokładnie jak Slag. Przygoda prowadzi Freda do Paryża i Rzymu, gdzie jedzie on wraz z żoną Welmą i przyjaciółmi Rubble'ami. Jednak czy Fredowi uda się powstrzymać tajemniczą Zieloną Gęś przed wprowadzeniem jej diabelskiego planu w życie i jednocześnie nie ujawnić swej drugiej tożsamości żonie i przyjaciołom? 
 

Tom i Jerry: Magiczny pierścień (Tom and Jerry: The Magic Ring)

Emisja: Niedziela 12 października

Tom dostaje od czarodzieja bezcenny pierścień. Jego mały, odwieczny wróg Jerry zakłada sobie kosztowną obrączkę na głowę. Niestety, nie może jej zdjąć. Przerażony ucieka do miasta, gdzie zamierza się ukryć przed ścigającym go wściekłym kotem. Po drodze mysz spotyka swoich starych znajomych, którzy bezskutecznie starają się uwolnić go od pierścienia.  


Garfield Show: Drzewo Lazaniowe (The Garfield Show: The Rat Pack)

Emisja: Sobota 18 października

Przygody jedynego na świecie kota, który z czystym sumieniem gotów jest dowieść, że lenistwo jest matką wynalazków. Dlatego jego życie wypełniają same niewymagające wysiłku przyjemności: oglądanie telewizji, pożeranie kolejnych porcji lasagne i spanie. Czy jest leniwy? Nie, nic podobnego! On po prostu prowadzi osiadły tryb życia, o czym widzowie mogą przekonać się sami. 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/0a/Yogi%27s_Great_Escape.jpg/377px-Yogi%27s_Great_Escape.jpgWielka ucieczka Misia Yogi (Yogi's Great Escape)

Emisja: Niedziela 19 października

Po długie zimie Miś Yogi i Miś Boo Boo budzą się z hibernacji. Przed domem zastają koszyk, w którym znajdują się trzy małe niedźwiadki. Wkrótce dowiadują się od Strażnika Smithsa, że park narodowy w którym mieszkają zostanie zamknięty, a oni sami zostaną przeniesieni do zoo. Yogi i Boo Boo nie zgadzają się na to, więc Yogi wymyślił plan żeby uciec. Strażnik Smiths postanawia wyruszyć w pościg za niedźwiedziami w towarzystwie tropiciela Trapera i jego psa Yapera. Po drodze natykają się na różne przygody, m.in.: spotykają złoczyńców którzy wyglądają jak oni, tyle że są z Teksasu oraz klub fanów Misia Yogi i wielu starych przyjaciół. Wśród przyjaciół znajdują się: Quick Draw McGraw, Wally Gator oraz Snagglepuss. 

 

Tom i Jerry: Wielka ucieczka (Tom and Jerry: The Movie)

Emisja: Sobota 25 października

Podczas przeprowadzki Tom i Jerry nie zauważyli, że odjeżdza ich samochód z rodziną, więc zostali sami na ulicach nieznanego miasta. W mieście poznali pewną pchłę, psa i dziewczynkę oraz poznali siebie nawzajem.


 

Leniuchowo: Nowy superbohater Leniuchowa (LazyTown's New Superhero)

Emisja: Niedziela 26 października

Dzieci wysyłają Sportacusa na urlop w zamian za jego zapracowanie. Ten potajemnie ćwiczy, bo nie wytrzymuje lenistwa. Stephanie zaś przebiera się za SportaStephanie - nową superbohaterkę Leniuchowa. Robbie tymczasem tworzy robo-psa, który rzuca się na każdego, kto wypowiada słowo kłopoty. Robi on wielkie zamieszanie w Leniuchowie, zaś zadanie pokonania go spada na nowego superbohatera...
 

 

 


 


 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz