środa, 10 czerwca 2020

Nowe odcinki serialu "Jabłko i Szczypior" w Cartoon Network

Season 2 | Apple & Onion Wiki | FandomDo Cartoon Network z nowymi odcinkami po prawie dwurocznej przerwie powraca serial "Jabłko i Szczypior".


Nietuzinkowy owocowo-warzywny duet powraca! Beztroskie podejście Jabłka i uprzejmość Szczypiora świetnie wpływają na realizację ich szalonych pomysłów. Kolejne odcinki pierwszego sezonu pokazują, że w mieście jedzenioludzi wciąż jest wiele pretekstów do dobrej zabawy. Bohaterowie wezmą udział w emocjonującym kulinarnym show z niezwykle popularną i pełną humoru jurorką Migdałową Tartą. Podczas spaceru dwójkę przyjaciół zauważy słynny raper – Mały Klusek. Sławny mieszkaniec miasta postanawia, że Jabłko i Szczypior zostaną gwiazdami w jego najnowszym teledysku. Czy uda im się zrealizować nagranie i sprostać wymaganiom gwiazdy?
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-i-boomerang-w-czerwcu-2020Przypomnę że za dubbing do serii odpowiedzialne jest studio SDI Media Polska. W głównych rolach występują: Paweł Ciołkosz (Jabłko) oraz Grzegorz Drojewski (Szczypior)

Premiera nowych odcinków serialu już w poniedziałek 15 czerwca o 17:30 w Cartoon Network. Nowe odcinki (po jednym dziennie) codziennie do 24 czerwca o tej samej porze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza