piątek, 5 czerwca 2020

Nowe odcinki Mao Mao i Bohaterów Czystego Serca w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania: mao mao and the heroes of pure heartZ nowymi odcinkami do Cartoon Network powraca serial "Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca".

W czerwcu na Cartoon Network powraca trójka nieustraszonych bohaterów z Doliny Czystego Serca! Szeryf Mao Mao zdążył już poznać mieszkańców miasteczka i swoje obowiązki. Wraz z odważnymi przyjaciółmi codziennie pilnuje ładu i porządku w uroczej krainie. W nowych odcinkach pierwszego sezonu Nietoperka poznaje sztukę medytacji, a Mao Mao mierzy się z Borsukowatym w specjalnym konkursie związanym z gotowaniem i… byciem bohaterem! W jednym z odcinków powraca słodki pupil i towarzysz Bao Bao, którego Król postanawia przygarnąć. Koci szeryf zrobi wszystko, by odzyskać swojego byłego partnera.
 źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-i-boomerang-w-czerwcu-2020

Za dubbing do serii w reżyserii Marka Robaczewskiego odpowiada studio SDI Media Polska. W głównych rolach występują: Wojciech Chorąży (Mao Mao), Karolina Bacia (Nietoperka) oraz Damian Kulec (Borsukowaty)

Premiera nowych odcinków serialu już w poniedziałek 8 czerwca o 16:10 w Cartoon Network. Nowe odcinki codziennie po jednym dziennie do 16 czerwca.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza