czwartek, 16 stycznia 2020

Nowe odcinki "OK K.O.: Po prostu walcz!" w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania OK KO Let's be HeroesW miesiącu styczniu widzów Cartoon Network czeka premiera ostatniego sezonu przygód bohaterów z Lakewood Plaza w serialu "OK K.O.: Po prostu walcz!".


Fanów K.O. i jego bohaterskiej paczki czeka premiera trzeciego sezonu serialu. Na antenie Cartoon Network pojawią się zupełnie nowe przygody zespołu młodych wojowników, którzy pragną być najlepszymi herosami w mieście. Poza super pojedynkami, widzowie zobaczą też jak wyglądają codzienne popołudniowe rytuały tytułowego bohatera. Poznają też rozterki Rada, który zaczyna odczuwać kryzys tożsamości po tym, jak dzieciak naśladuje każdy jego ruch. Te i inne zabawne losy pracowników Lakewood Plaza Turbo można oglądać już w styczniu.

źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-i-boomerang-w-styczniu-2019-2 Przypomnę że za dubbing do serii, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, odpowiada studio SDI Media Polska. W głównych rolach występują: Maciej Dybowski (KO), Izabella Bukowska-Chądzyńska (Mama KO), Klaudia Kuchtyk (Dendy), Milena Suszyńska (Enid) oraz Szymon Mysłakowski (Rad).

Premiera nowych odcinków już w poniedziałek 20 stycznia o 21:15 w Cartoon Network. Nowe odcinki w emisji codziennie do 30 stycznia o tej samej porze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz