poniedziałek, 6 stycznia 2020

Nowe odcinki "Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz" w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania Dorothy and the Wizard of Oz BoomerangDo Boomeranga z nowymi odcinkami 3. sezonu powróci serial "Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz".

 

Pora na premierę trzeciego sezonu losów zaradnej dziewczynki, która prosto z Kansas trafiła do magicznej Krainy Oz. Tam Królowa Ozma mianowała Dorotę Księżniczką Szmaragdowego Miasta. Szybko okazało się, że mała przybyszka jest wręcz stworzona do tej roli. Już w styczniu widzowie zobaczą jak bohaterka wypełnia kolejne królewskie obowiązki, spotykając na swojej drodze wiedźmy, czarodziejów, krasnoludki, latające małpy i inne niewiarygodne stworzenia.
źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-i-boomerang-w-styczniu-2019-2 

Przypomnę że za dubbing do serii, w reżyserii Jerzego Dominika, odpowiada Studio Sonica. W głównych rolach występują: Marta Czarkowska (Dorotka), Jakub Szydłowski (Drwal Blaszek), Bartosz Martyna (Straszek), Mariusz Czajka (Lew), Zuzanna Galia (Królowa Ozma) oraz Joanna Pach-Żbikowska (Wilhemina).

Emisja nowych odcinków 3. sezonu Dorotki i Czarnoksiężnika z krainy Oz w weekendy od 11 stycznia o 12:00 w Boomerangu. Nowe odcinki w weekendy do 2 lutego o tej samej porze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz