niedziela, 5 lipca 2020

Pożegnanie z CN&BoomBlog.

Mija już prawie 7 lat odkąd stworzyłem tego bloga, a w zasadzie kontynuację po innym blogu stworzonym przez innego użytkownika, którego pozdrawiam serdecznie.
Ostatnimi miesiącami zastanawiałem się czy w końcu nie powiedzieć "pas" i zakończyć udostępnianie postów dotyczących zapowiedzi programowych stacji Cartoon Network i Boomerang. I właśnie niestety nadchodzi ta chwila, w której ostatecznie stwierdzam, że to już jest koniec mojego bloga poświęconego obu stacjom telewizyjnym.

Rzadko kiedy ostatnimi czasy oglądam telewizję, a także rzadko kiedy już zerkam na te obie stacje, przesiąknięte cenzurami odcinków seriali wysyłanych do emisji w Polsce oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Z wiadomych przyczyn przerzuciłem się też na oglądanie seriali animowanych w języku angielskim, celem dalszego szlifowania języka.

Zanim jednak jeszcze się pożegnam, chciałbym podziękować wszystkim osobom, jak i zarazem stronom z którymi mogłem współpracować przez ostatnie kilka lat. Chciałbym podziękować m.in.: Akosowi z Toonsphere Hungary, Luke'owi z Regular Capital Toonsphere, użytkownikowi @RNDH1987/@josie z Serbii z Anime SuperHeroForums oraz twórcy bloga poświęconego kanałowi Boomerang oraz Cartoon Network RSEE. Podziękowania należą się też biurom prasowym kanałów Turner Entertainment za udostępnianie ramówek oraz propozycji programowych obu stacji, a także twórcom stron Premiery w TV oraz TVNaziemna.Info za udostępnianie wyżej wymienionych informacji. Chciałbym też podziękować stronie Dubbingpedia, za możliwość udostępniania obsad serialowych w postach, w celu zwiększenia zainteresowania dubbingiem wśród potencjalnych czytelników, choć nie sądzę czy to mi się udało. Dziękuję też wszystkim czytelnikom za dobre słowo w komentarzu oraz za pomoc w rozreklamowaniu bloga.

Chciałbym też poinformować, że tego bloga tworzyłem za darmo, czyli innymi słowy nie zarabiałem na pisaniu postów.

Oprócz podziękowań, należą się też przeprosiny dla czytelników, jeśli wprowadziłem opinię publiczną w błąd lub skłamałem w jakiejś ważnej informacji np.: w przypadku premier seriali. Chciałbym też przeprosić za to, że niezbyt często starałem się uzupełniać informacje, albo przynajmniej je aktualizować z powodu braku czasu.

Szczerze powiedziawszy projekt ten w postaci bloga i tak przetrwał długi czas, ale jak to każdy mówi - trzeba w końcu dorosnąć i w końcu powiedzieć "pas". Blog nie będzie już aktualizowany, a około 787 postów napisanych pomiędzy końcem 2013 r., a 6 lipca 2020 r. będzie można przeglądać do woli.

Wszelkie informacje dotyczące zapowiedzi programowych obu stacji można przeglądać na stronach: http://premierywtv.pl/category/programy/cartoon-network, natomiast ramówki obu stacji są udostępniane pod tymi linkami: Ramówka Cartoon Network oraz Ramówka Boomerang. W przypadku dalszych pytań staram się być aktywny m.in.: na Anime Superhero Forums, na którym udzielam też informacji dotyczących ramówek stacji oraz komentuję sytuację na obu kanałach. Można mnie też spotkać na forum Bajki Reloaded, gdzie pomagam przy synchronizacji filmów i seriali animowanych produkcji Warner Bros., Cartoon Network, a ostatnio także Nickelodeon.

3 komentarze:

 1. Cześć Bodek, dziękuję ci za całą pracę jaką włożyłeś przez ponad 6 lat prowadzenia tego bloga. Ja śledzę go od około roku i zawsze było to moje źródło informacji na temat premierowych odcinków w Cartoon Network. Sprawiłeś mi tym dużo szczęścia, zawsze na początku miesiąca czekałem z niecierpliwością na nowy wpis, ciekawiąc się czy dane nowe odcinki zadebiutują już w tym czy dopiero gdzieś w następnych miesiącach. Ja dalej głównie oglądam seriale z CN z polskim dubbingiem, nawet jeśli polska wersja wyjdzie dopiero po roku, ponieważ zawsze stoi on na wysokim poziomie i dlatego, że w ten sposób mogę oglądać kreskówki z moim młodszym bratem, a czasami wyjście odcinka z polskim dubbingiem jest po prostu dobrą okazją na ponowne go obejrzenie. Co do błędów we wpisach, chyba jedyny jaki kiedykolwiek zauważyłem to ten, że przed emisja odcinka Change Your Mind i filmem Steven Universe napisałeś, że miały być wyemitowane wszystkie odcinki Steven Universe, co okazało się nieprawdą, ale poza tym to zawsze twoje wpisy były rzetelnie zrobione i nie miały w sobie żadnych błędów. Bez twojej pomocy na pewno będzie mi ciężej sprawdzać nowe odcinki seriali z CN. Kończąc tą wiadomość jeszcze raz ci za wszystko dziękuję i życzę powodzenia na nowym etapie życia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za wsparcie. Również miło było mi prowadzić bloga i wspierać informacjami widzów obu stacji.

   Pozdrawiam serdecznie,
   Bodek.

   Usuń
 2. Szkoda :C Zaglądałem często na bloga, by zapoznać się z premierami podanymi z dużym wyprzedzeniem. Powodzenia w dalszej działalności! Swoją drogą sam od ładnych kilku lat przeglądam dawnego Toonzone'a a obecnie Anime Superhero Forums, ale nigdy nie odważyłem się, aby założyć konto :0

  OdpowiedzUsuń