piątek, 21 czerwca 2019

Nowe odcinki Młodych tytanów, akcja! w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Teen Titans Go!Z nowymi odcinkami do Cartoon Network powraca 5. sezon Młodych tytanów, akcja!

 

Nadchodzi premiera nowych odcinków piątego sezonu serialu! Tym razem po otrzymaniu powiadomienia o galaktycznej zbrodni Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia wyruszą w epicką podróż kosmiczną. Tytani będą musieli powstrzymać Darkseida zanim zrealizuje swoje złowieszcze plany. Jednak dla jednego z członków ekipy ekscytacja międzyplanetarną przygodą będzie bardzo trudna do opanowania. Dla którego? Widzowie będą mogli się przekonać śledząc losy superbohaterów z Jump City w Cartoon Network!

źródło: http://premierywtv.pl/cartoon-network-i-boomerang-w-czerwcu-2019 

Przypomnę, że za dubbing do serii w reżyserii Marka Robaczewskiego odpowiada studio SDI Media Polska. W głównych rolach występują: Grzegorz Drojewski (Robin), Jacek Król (Cyborg), Beata Wyrąbkiewicz (Gwiazdka), Izabella Bukowska-Chądzyńska (Raven) oraz Wit Apostolakis-Gluziński (Bestia).

Premiera nowych odcinków serialu już od poniedziałku 24 czerwca o 9:30 w Cartoon Network. Nowe odcinki w dni powszednie do 8 lipca o tej samej porze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza