środa, 29 marca 2017

Zapowiedzi programowe Cartoon Network i Boomerang na rok 2017

Mimo, że już minęły 3 miesiące roku 2017 to z czystą przyjemnością mogę podać zapowiedzi nowych programów oraz nowych odcinków seriali, które będą emitowane w Cartoon Network oraz w Boomerangu.

 

Z nowych seriali, które dołączą bądź dołączyły do Cartoon Network są: Magiczne magimiecze (premiera 6 marca br.), Cloudy with a Chance of Meatballs, które będą spin-offem filmu wyprodukowanego przez Sony Pictures z 2009 r., The Heroic Quest of the Valiant Prince Ivasnhoe wyprodukowany przez twórców Niesamowitego Świata Gumballa.

Z nowych odcinków widzowie obejrzą: Stevena Universe'a, Wujcia Dobrą Radę, Porę na przygodę, Zwyczajny serial, Justice League Action, Clarence'a oraz Niesamowity Świat Gumballa.

W Boomerangu natomiast zadebiutują: Dorotka i Czarnoksiężnik z krainy Oz oraz Odlotowe Wyścigi (o których wspominałem w tym poście: http://cnboompoland.blogspot.com/2017/03/boomerang-zapowiada-dwa-nowe-seriale.html), a także Pat the Dog (Pies Pat) oraz Mały smok Coconut (Little Dragon Coconut).

W ramach kontynuacji nowych odcinków widzowie obejrzą: Królika Bugsa - serial twórców Zwariowanych melodii (od odc. 47 pod nazwą Nowy Looney Tunes), Toma i Jerry'ego Show, Kumpli z dżungli: Na Ratunek, Wyluzuj, Scooby Doo!, Królikulę, Grizzy i Lemingi oraz The Happos Family.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Zyz9fviCAr8 oraz https://www.youtube.com/watch?v=Rhd35N4xLr8

Zapowiedzi dotyczą Cartoon Network Russia & South East Europe oraz Boomeranga CEE, ale należy je traktować tak, jakby część z tych seriali miało trafić do Cartoon Network Polska oraz Boomeranga CEE.wtorek, 28 marca 2017

Kino Cartoon Network oraz Boomeranga w miesiącu kwietniu 2017

A teraz czas na rozpiskę dotyczącą filmów, które zostaną wyemitowane w miesiącu kwietniu w kanałach Cartoon Network oraz Boomerang.


Znalezione obrazy dla zapytania Cartoon Network CinemaCartoon Network

02/04 - 15:35 - Scooby Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringu
08/04 - 08:45 - Scooby Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringu
09/04 - 15:35 - Scooby Doo! Ahoj Piraci!
16/04 - 15:35 - Aloha, Scooby Doo!
22/04 - 08:45 - Aloha, Scooby Doo!
23/04 - 15:35 - PREMIERA: DC Super Hero Girls: Bohaterka miesiąca
23/04 - 21:40 - Maska Batmana
29/04 - 08:45 - DC Super Hero Girls: Bohaterka miesiąca
30/04 - 15:35 - Scooby Doo: Wakacje z duchami 

Znalezione obrazy dla zapytania Boomerang CinemaBoomerang

01/04 - 14:30 - Scooby Doo i Meksykański potwór
02/04 - 11:00 - PREMIERA: Tom i Jerry: Robin Hood i Jego Księżna Mysz
08/04 - 14:30 - Scooby Doo i Najeźdźcy z kosmosu
09/04 - 11:00 - Scooby Doo i Meksykański potwór
09/04 - 14:30 - Bardzo zły lis i te inne opowieści/A Baby to Deliver
15/04 - 14:30 - Tom i Jerry: Piraci i kudłaci
22/04 - 14:30 - Tom i Jerry: Wielka ucieczka
23/04 - 11:00 - A Baby to Deliver/Tom i Jerry: Robin Hood i Jego Księżna Mysz
23/04 - 14:30 - Garfield Show: Maszyna Straszyna
29/04 - 14:30 - Garfield Show: Maszyna Straszyna
30/04 - 11:00 - Tom i Jerry: Wielka ucieczka
30/04 - 14:30 - Scooby Doo i Maska Błękitnego Sokoła

piątek, 24 marca 2017

Zmiana czasu w Cartoon Network oraz Boomerang

W związku ze zmianą czasu (sobota/niedziela 25-26.03.2017) zmienia się układ ramówki nocnej w godzinach 1:00-3:00. Zegarki przesuwamy do przodu, więc śpimy lub oglądamy oba kanały godzinę krócej. A oto ramówka:


CARTOON NETWORK

1:50 Kung Fu Kurczaki
3:15 Kroniki Xiaolin
4:00 Niesamowity świat Gumballa

BOOMERANG

1:30 Sowa i spółka
3:00 Robin Hood: Draka w Sherwood

Po godz. 3:00 (4:00) dalsze programy bez zmian.


czwartek, 23 marca 2017

Maraton z Atomówkami w Boomerangu

Znalezione obrazy dla zapytania The Powerpuff Girls 2016Na 12-lecie zakończenia emisji w USA oryginalnej serii Atomówek (z 1999 r.) stacja Boomerang zaprasza widzów na 3,5 godzinny maraton z odświeżoną wersją serii z 2016 r.


Atomówki to trzy dziewczynki obdarzone supermocą. Posiadają wiele zdolności. Między innymi potężną siłę, umiejętność latania oraz superszybkość. Żyją w fikcyjnym mieście Townsville w USA. Każda z dziewczynek jest inna i na swój sposób fascynująca. Piękna rudowłosa Bójka większość czasu spędza myśląc o pokoju na świecie oraz nowej sukience. Brawurka obdarzona jest wybuchowym temperamentem, więc jej żywiołem jest walka. Pomimo że jest małą dziewczynką, może służyć za wzór odwagi i męstwa. Bajka z kolei jest łatwowierna i ciągle płacze. Atomówki zostały stworzone przez naukowca zajmującego się inżynierią genetyczną, profesora Atomusa. Ich misją jest chronienie świata przed złem. Dlatego toczą nieustanną walkę z miejscowymi łotrzykami o zabawnych imionach: Mojo Jojo, Feler Lumpeks, Karakan oraz Amebowce.
źródło: http://dubbingpedia.pl/wiki/Atom%C3%B3wki 

Przypomnę, że za dubbing do serialu odpowiada studio SDI Media Polska, w reżyserii Artura Kaczmarskiego. W głównych rolach występują: Julia Kunikowska (Bójka), Natalia Jankiewicz (Bajka), Magdalena Wasylik (Brawurka), Waldemar Barwiński (Profesor Atomus), Stefan Knothe (Burmistrz) i inni

Emisja maratonu tylko w sobotę 25 marca od 11:00 do 14:30. Będzie to zarazem premiera serii w formacie obrazu 14:9 (przyciętym 16:9). Serial ten widzowie mogą oglądać w Cartoon Network.

Nowe odcinki Pory na przygodę w Cartoon Network

Znalezione obrazy dla zapytania Adventure TimePo skończonym sezonie 7. Pory na przygodę nadeszła pora na premierowe odcinki sezonu ósmego tego serialu!

Ósmy sezon „Pory na przygodę” to kolejne perypetie Finna, chłopca, który marzy o tym, by zostać bohaterem i jego najlepszego przyjaciela, mądrego psa Jake’a. W premierowych odcinkach w Krainie Ooo pojawi się nowa postać – Fern, a mieszkańców czekają pojedynki z potworami i spotkania z niebezpiecznymi stworzeniami. Wiele wydarzy się w życiu Fina, który pozna swoją mamę i będzie próbował zrozumieć, w jakim kierunku zmierza ludzkość.
Premierę nowego sezonu poprzedzi emisja specjalnego maratonu pt. „Finn: prawdziwa historia”, który Cartoon Network wyemituje w sobotę 25 marca od godz. 8:15.
źródło: http://satinfo24.pl/marzec-2017-kanalach-cartoon-network-boomerang/ 

Przypomnę, że od sezonu 8. za dubbing do serialu będzie odpowiadać studio SDI Media Polska, a dialogi zostały opracowane przez Piotra Lenarczyka. Na obecną chwilę nie ma informacji co do zmian w obsadzie dubbingowej lub ewentualnego pozostawienia starej obsady dubbingowej w składzie: Grzegorz Drojewski (Finn Martens), Stefan Knothe (Jake), Agnieszka Fajlhauer (Królewna Balonowa), Klementyna Umer (Marcelina, BMO oraz Panna Jednorożek) oraz Wojciech Paszkowski (Szymon Petrikov / Lodowy Król).

Premiera nowego sezonu już od poniedziałku 27 marca o godz. 20:10. Nowe odcinki w dni powszednie o tej samej porze. Podczas premiery nowego sezonu zostaną wyemitowane także dwa brakujące odcinki z sezonu 7. (Preboot oraz Reboot).środa, 22 marca 2017

Boomerang zapowiada dwa nowe seriale

Znalezione obrazy dla zapytania boomerang tvKanał Boomerang przygotowuje dwa nowe seriale – oparty na klasycznej historii „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” oraz remake popularnej  animacji studia Hanna-Barbera pt. „Odlotowe wyścigi”. Premierę obu propozycji zapowiedziano na czerwiec.

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania Dorothy and the Wizard of Oz Boomerang“Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to komediowy serial fantasy oparty na serii klasycznych powieści L. Franka Bauma. Akcja rozpoczyna się krótko po tym, jak Dorotka i jej przyjaciele pokonują Złą Czarownicę z Zachodu. Królowa Ozma mianuje Dorotkę księżniczką Szmaragdowego Miasta. Nowa władczyni wykonuje swoje obowiązki z zapałem, odwagą i zadziornością, które okażą się bardzo przydatne w zarządzaniu chaotycznym królestwem. Oz jest pełne czarownic, czarodziejów, Manczkinów, Latających Małp i innych mistycznych stworzeń. Kiedy magia trafia w niepowołane ręce, do akcji wkracza księżniczka Dorotka, która z radością broni mieszkańców przed niebezpieczeństwem.Znalezione obrazy dla zapytania Wacky Races Boomerang„Odlotowe wyścigi” to remake klasycznej animacji studia Hanna-Barbera, w którym powrócą znani i lubiani bohaterowie oraz ich oryginalne pojazdy. Penelopa Samwdzięk w Konpkompakcie to urocza dama obdarzona inteligencją i wdziękiem, które czynią z niej niezwyciężonego kierowcę. W trakcie wyścigu Penelopa zajmuje się głównie ratowaniem innych uczestników z opresji. Jej najlepszy przyjaciel, Piękny  Piotruś, ma wielkie serce i jeszcze większe ego, co daje mu niezachwianą wiarę we własne możliwości. Za kierownicą Rakietowca znów zasiądą Dick Dastardly i Muttley – para niegodziwców, którzy nie cofną się przed niczym, aby zająć pierwsze miejsce w wyścigu. Do ścigającej się ekipy dołączy również Ponura Dwójka w Kombihorrorze, czyli ponurym pojeździe skrywającym zionącego ogniem smoka. Nie zabraknie również nowych bohaterów, którzy wezmą udział w zwariowanej rywalizacji.


 Nasze dwa nowe seriale pojawią się w doskonałym momencie, w którym umacniamy pozycję Boomeranga jako drugiego po Cartoon Network flagowego kanału dla dzieci. Obie propozycje znakomicie wpisują się w naszą ramówkę. Jesteśmy przekonani, że spodobają się zarówno naszym nowym jak i dotychczasowym fanom. – mówi Patricia Hidalgo, Chief Content Officer, EMEA Kids & International Kids Strategy, Turner.

“Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” oraz „Odlotowe wyścigi” dołączą do bogatej oferty programowej Boomeranga, złożonej z rodzinnych, zabawnych seriali, takich jak „Tom i Jerry Show”, „Wyluzuj, Scooby Doo!”, „Królikula”, „Grizzy i lemingi” oraz „Jaś Fasola”.

źródło: http://bajkitv.pl/boomerang_zapowiada_dwa_nowe_seriale-t63287